162
Views

Jak co miesiąc, Sony udostępnia listę gier, które będą dostępne w abonamencie PlayStation Plus. W tym miesiącu subskrybenci zagrają w bardzo ciekawe tytuły. Jak prezentuje się lista PS Plus marzec 2022? Zobaczmy!

Sony proponuje bardzo dobre tytuły

Posiadacze PlayStation Plus w tym miesiącu nie mogą narzekać na brak ciekawych tytułów w abonamencie. PS Plus marzec 2022 będzie bardzo dobrym miesiącem dla posiadaczy subskrypcji. Posiadacze konsol japońskiego producenta zagrają m.in. w polską grę, która od momentu swojej premiery zbiera bardzo pozytywne recenzje. Mowa tutaj o tyle Ghostrunner. 

Przeczytaj także: Sony da Ci PlayStation 5, jeśli znajdziesz kod 

PS Plus marzec 2022 – lista gier

Pierwszym tytułem, jaki dostaną użytkownicy konsol Sony, którzy subskrybują abonament PlayStation Plus, jest gra polskiego studia osadzona w cyberpunkowym świecie. Ghostrunner to gra, która zyskała sympatię graczy i recenzentów. Za stworzenie gry odpowiada krakowskie studio All in! Games. Kolejnym tytułem będzie gra wyścigowa osadzona w uniwersum niezwykle szybkiego i niebieskiego jeża – Team Sonic Racing. Tytuł ten zapewnia świetną zabawę niezależnie od wieku. 

ps plus marzec 2023
PS Plus marzec 2022 - Sony pokazało gry!

Jeśli czekacie na coś bardziej poważnego i mroczniejszego, to PS Plus marzec 2022 zaspokoi wasze pragnienia. W marcowym abonamencie za darmo dostaniemy dostęp do gry Ark: Survival Evolved. Jeśli myślicie, że potraficie przetrwać w świecie pełnym prehistorycznych stworzeń, to ten tytuł jest dla was. Ostatnia gra, jaka trafi do posiadaczy konsol Sony, jest multiplayer do gry Ghost of Tsushima Legends. W przypadku tej pozycji trzeba jednak podkreślić, że nie jest to pełna gra, a tryb sieciowy. 

Źródło: PlayStation

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.