166
Views

O GTA 6 nie wiemy za wiele. Gra jest największą zagadką w świecie gier. Co jakiś czas pojawiają się jednak nowe, nieoficjalne informacje na temat produkcji Rockstar Games. Najnowsze z nich nie są jednak zbyt optymistyczne, ponieważ gra ma być “deweloperskim piekłem”.

Z GTA 6 nie jest dobrze?!

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat GTA 6. Gra, o której w dalszym ciągu wiemy stosunkowo niewiele. Najnowsze przecieki pochodzące od użytkownika AccNGT, który ma się specjalizować w grach Rockstar Games i Quantic Dream, mówią, że z grą nie jest zbyt dobrze. Oczywiście tych informacji nie możemy w żaden sposób zweryfikować, jednak nie są to jedyne przesłanki tego typu.

Przeczytaj także: Oto wymagania sprzętowe God of War na PC!

Na swoim profilu w serwisie Twitter AccNGT napisał, że ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, w jakiej rozsypce i jak chaotyczne są prace nad GTA 6. Pod względem graficzny gra ma prezentować się fantastycznie, jednak problemy tyczą się innych aspektów. Na pytanie internautów, o co dokładnie chodzi, AccNGT odpowiedział – fabuła.

To nie jedyne takie przesłanki

Przecieki od AccNGT zdaje się poniekąd potwierdzać Rockstar Mag, który rzekomo ma swoje zaufane źródła w Rockstar Games. Wspomina on o “deweloperskim piekle”. Jak podaje twórca, prace nad grą zostały zresetowane do stanu początkowego, kiedy to w 2020 roku ze studia tworzącego grę odszedł jego współzałożyciel Dan Houser.

Rockstar Mag twierdzi również, że od 2019 projekt gry był wielokrotnie zmieniany pod wieloma kątami. Również pod względem fabularnym, co w efekcie dało niespójny projekt. Chaotyczne prace nad najbardziej oczekiwanym tytułem nie wróżą nic dobrego.

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.