Remake Need For Speed Most Wanted w przyszłym roku!

Najnowsze przecieki sugerują, że jeszcze w przyszłym roku zagramy w remake Need For Speed Most Wanted.
Remake Need For Speed Most Wanted w przyszłym roku! Remake Need For Speed Most Wanted w przyszłym roku!
Remake Need For Speed Most Wanted w przyszłym roku!

NFS Most Wanted, według dużej części graczy, to najlepsza gra w historii serii. Trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ była to gra kompletna. Najnowsze przecieki sugerują, że jeszcze w przyszłym roku zagramy w remake Need For Speed Most Wanted. Tak przynajmniej sugeruje aktorka Simone Bailly, która wcieliła się w partnerkę sierżanta Crossa.

Fani czekali na to przez wiele lat

Jeśli mówimy o najlepszej odsłonie w historii serii Need For Speed, to większość ludzi ma dwa typy – Underground 2 oraz Most Wanted. Gracze od lat nawołują producenta do tego, aby w końcu przedstawił nową odsłonę jednej z tych dwóch gier. Ostatnie tytuły, które wyszły na rynek, nie spełniły oczekiwań graczy, którzy nostalgicznie wracają do U2 czy MW. Trudno się dziwić, poprzeczka została postawiona bardzo wysoko.

Przeczytaj także: To on będzie gwiazdą okładki EA Sports FC! Kiedy premiera?

Reklama

Co prawda kilka lat temu na rynku pojawił się nowy NFS Most Wanted, jednak w żadnym stopniu nie przypominał tego, który gracze dostali w 2005 roku. Oczekiwania były spore, jednak szybko zderzyliśmy się z rzeczywistością. EA próbowało nawiązać do popularnych tytułów, kiedy to zaprezentowało „Need for Speed”, który miał być restartem serii, jednak dużo rzeczy poszło nie tak.

Wiele na to wskazuje, że gracze w końcu doczekają się tego, o co bardzo prosili – remake Need Fot Speed Most Wanted!

Remake Need For Speed Most Wanted w przyszłym roku!
Aktorka wcielająca się w partnerkę sierżanta Crossa w NFS Most Wanted zdradziła, że remake gry zadebiutuje w 2024 roku!

Remake Need For Speed Most Wanted zadebiutuje w 2024 roku?

Jeśli było coś, o czym marzyli gracze i miłośnicy popularnej serii NFS, to remake Need For Speed Most Wanted było na szczycie listy. Najnowsze plotki przekazane przez samą aktorkę, która wcieliła się w partnerkę sierżanta Crossa, Simone Bailly, sugerują, że w przyszłym roku dostaniem to, na co tak długo czekaliśmy!

Aktorka wstawiła wpis na swoim koncie na Twitterze, który oczywiście został usunięty. W internecie nic jednak nie ginie i w poście możemy przeczytać:

Need for Speed: Most Wanted Remake zostanie wydany w 2024 roku. Daj lajka i skomentuj, jeśli chcesz zobaczyć, jak Cross (Dean McKenzie) i jego partnerka (Simone Bailly) polują na „najbardziej poszukiwanych”.

Remake Need For Speed Most Wanted w przyszłym roku!
Aktorka głosowa Simone Bailly udostępniła ten wpis, który następnie zniknął z Twittera. W internecie jednak nic nie ginie!

Źródło: WCCFTech

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama