Hogwarts Legacy już jest hitem! Miesiąc przed premierą!; Hogwarts Legacy to kura znosząca złote jaja! Co za liczby!
95
Views

Serial The Last of Us cieszy się niezwykłą popularnością i stał się wyznacznikiem tego, jak ma wyglądać aktorska adaptacja gier. Nie mniejszą popularnością cieszy się gra Dziedzictwo Hogwartu. Okazuje się, że serial Hogwarts Legacy jest w planach, a odpowiadać z niego będzie oczywiście HBO!

Dziedzictwo Hogwartu bije wszelkie rekordy

Powiedzieć, że Dziedzictwo Hogwartu jest popularne, to jak nic nie powiedzieć. Liczby pokazują, jak dobry projekt otrzymali gracze i co udało się osiągnąć studiu Avalanche Software i Warner Bros. Games. Jak się okazuje od momentu premiery, który nastąpił 10 lutego, na PC i konsole obecnej generacji, gra sprzedała się już w nakładzie ponad 12 milionów egzemplarzy!

Hogwarts Legacy już jest hitem! Miesiąc przed premierą!; Serial Hogwarts Legacy powstanie? Ma go stworzyć HBO
Gra cieszy się niesamowitą popularnością!

Przeczytaj także: Netflix powiedział dość. Tym ruchem straci miliony użytkowników!

Mówimy tutaj więc o ogromnej popularności, a przecież gra ma w kolejnych miesiącach pojawić się na starej generacji konsol oraz Nintendo Switch. Liczby te będą więc rosły, a przecież fanów uniwersum Harry’ego Pottera na świecie nie brakuje. W związku z tym pojawiły się informacje o tym, że serial Hogwarts Legacy jest w przygotowaniu!

Serial Hogwarts Legacy stworzy HBO

HBO ma w ostatnim czasie bardzo dobrą opinię wśród miłośników gier komputerowych. Nie ma się czemu dziwić, skoro serialowa adaptacja gry The Last of Us zbiera same pozytywne recenzje. Miliony widzów z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki przygód Joela i Ellie. Wiele wskazuje na to, że teraz przyszła pora na serial Hogwarts Legacy.

W zeszłym tygodniu pojawiły się informacje o tym, że rozpoczynają się prace nad nowym filmem z uniwersum Harry’ego Pottera opartym na sztuce “Harry Potter i przeklęte dziecko”, w którym ma wystąpić trzech głównych aktorów serii. Teraz mówi się o tym, że powstanie też serial Hogwarts Legacy. Produkcja jest we wczesnej fazie rozwoju, więc nie ma żadnych szczegółów na jej temat.

Premierowy zwiastun Hogwarts Legacy! Napisz swoją magiczną historię!; Serial Hogwarts Legacy powstanie? Ma go stworzyć HBO
Serial Hogwarts Legacy powstanie? Ma go stworzyć HBO!

Tak samo, jak w przypadku gry, serial zostanie obsadzony w czasach poprzedzających wydarzenia z Harry’ego Pottera i przed tym, co działo się w filmach z serii “Fantastyczne Zwierzęta”. Patrząc na to, co zrobiło HBO z The Last of Us, to jesteśmy spokojni, że z tej produkcji również będziemy zadowoleni!

Źródło: GiantFreakingRobot

Kategoria artykułu
Film
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.