Spotify na komputer dostanie funkcję, na którą czekaliśmy!
223
Views

Jeśli korzystasz ze Spotify na komputer, to gigant streamingu muzyki ogłosił, że na urządzeniach z Windowsem i MacOS pojawiła się długo wyczekiwana funkcja, dzięki której słuchanie muzyki na tych urządzeniach będzie o wiele prostsze i wygodniejsze!

Spotify na komputer z nową, wygodną funkcją

Każdy z nas korzysta ze Spotify na dwa sposoby – mobilnie i na komputerze. O ile ten pierwszy przypadek jest częstszy, to jednak słuchanie muzyki podczas pracy czy wieczorową porą z głośników komputerowych pozwala się skupić. Do tej pory korzystanie z aplikacji komputerowej nie było zbyt wygodne.

Przeczytaj także: Nowa funkcja na YouTube odmieni życie fanów sportu. Cudo!

Audiobooki w Spotify Premium. Jest jednak mały haczyk
Spotify na komputer dostanie funkcję, na którą czekaliśmy! Fot. mat. wł.

Aplikacja desktopowa, choć dobrze przemyślana i przejrzysta, posiadała jeden mankament – zmiana piosenki, zatrzymanie jej, czy podglądnięcie tytułu wiązało się z wywołaniem jej na pulpit, co w niektórych przypadkach było uciążliwe. Teraz Spotify na komputer dostało coś, co nam to zrekompensuje – miniplayera!

Miniplayer trafi na komputery. W końcu!

Szybkie podglądnięcie nazwy danego utwory, jego zmiana czy zatrzymanie nie było zbyt wygodne, dlatego też Spotify na komputer w końcu otrzymało miniodtwarzacz. Zmniejszone okno pojawia się nad innymi oknami, dzięki czemu powyższe czynności będą o wiele szybsze i wygodniejsze. Funkcja ta trafiła zarówno na komputery z systemem Windows, jak i macOS. Zresztą, zobaczcie, jak to wygląda.

Ten niewielki odtwarzacz ukrywa się w dolnym rogu, kiedy jest włączony, a aktywować możemy go w każdym momencie. Tak samo jest z dezaktywacją. Aby go uruchomić bądź wyłączyć wystarczy kliknąć ikonkę z podwójnym okienkiem znajdującą się zaraz obok suwaka regulacji głośności. Odtwarzacz może zmieniać swój rozmiar, a co za tym idzie, wygląd.

Źródło: opr. wł./GSMArena

Kategoria artykułu
Internet
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.