Star Wars Squadrons za darmo? Tak! Gra, która została wydana w 2020 roku, będzie do odebrania zupełnie za darmo w sklepie Epic Games Store od 1 grudnia! Co trzeba zrobić, by przypisać tytuł do swojego konta? Niewiele!

Star Wars Squadrons zupełnie za darmo!

Jeśli jesteście fanami uniwersum Gwiezdnych Wojen, to z pewnością mamy dla was bardzo dobrą wiadomość. Star Wars Suqadorns za darmo zostanie udostępniony w sklepie Epic Games Store. Gra będzie dostępna już od 1 grudnia. Mówimy tutaj o stosunkowo nowym tytule, ponieważ gra zadebiutowała na rynku dwa lata temu.

Przeczytaj także: Remake Red Dead Redemption na Unreal 5. Robi wrażenie!

Fabuła gry Star Wars Squadrons opiera się na historii czterech pilotów – dwóch należących do ruchu oporu latającymi w dywizjonie Vanguards oraz dwóch członków Imperium należących do szwadronu Titans. Historia opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce po czwartej części serii – Powrotu Jedi.

Star Wars Squadrons za darmo! Jak odebrać grę?
Star Wars Squadrons za darmo! Jak odebrać grę?

Jak odebrać grę za darmo?

Gra AAA, czyli Star Wars Squadrons za darmo będzie do odebrania 1 grudnia. W tytule nie tylko zagramy w tryb multiplayer, w którym stoczymy powietrzną wojnę z przeciwnikami w myśliwcach TIE lub X-wing. Oczywiście znajdziemy tutaj również tryb fabularny, jak wcześniej zostało wspomniane.

Aby odebrać Star Wars Squadrons zupełnie za darmo, wystarczy zarejestrować się lub zalogować w sklepie Epic Games Store i dodać tytuł do swojej biblioteki. Od 1 do 8 grudnia będzie można również pobrać takie tytuły jak Fort Triumph oraz RPG in a Box.

Star Wars Squadrons za darmo! Jak odebrać grę?
W grze możemy grać zarówno w trybie online, jak i przejść tryb fabularny.

Źródło: Epic Games Store