Bardzo wysoka cena gry to dobry pomysł na udany marketing?
109
Views

Steam z nowym rekordem i to już na początku 2023 roku! Valve pochwaliło się wynikami z początku nowego roku i widzimy, że liczba jednocześnie aktywnych użytkowników była wyższa niż przy poprzednim rekordzie!

Platforma Valve śrubuje kolejne rekordy

Steam to najpopularniejsza platforma z grami na świecie, a potwierdzają to same liczby. Już w poprzednich dwunastu miesiącach platforma Valve biła rekord za rekordem, które przecież od lat ustalała sama. Początek 2023 roku przyniósł kolejne jego pobicie.

Zimowa wyprzedaż na Steam to okazja by sobie... dorobić, Steam z nowym rekordem. Mocny początek 2023 roku
Steam to najpopularniejsza platforma z grami na świecie. Potwierdzają to liczby!

Przeczytaj także: Steam działa w samochodach Tesla! Można już grać!

Steam z nowym rekordem jednocześnie aktywnych użytkowników i to już na samym początku nowego roku! Dotychczasowy rekord ustanowiony został w listopadzie poprzedniego roku i wynosił 31 345 458, którzy byli zalogowani na platformie i wykonywani na niej różne czynności – od kupowania gier czy grania w nie.

Steam z nowym rekordem wszech czasów!

Ta liczba nie jest już aktualna, ponieważ Steam z nowym rekordem wszedł w 2023 roku. Jak podaje serwis SteamDB, 7 stycznia na platformie Valve jednocześnie zalogowanych było aż 32 186 301 użytkowników! Co więcej, jednocześnie w grach było ponad 10 milionów graczy – to też historyczna liczba dla Valve!

Steam z nowym rekordem. Mocny początek 2023 roku
Steam z nowym rekordem. Mocny początek 2023 roku! Fot. SteamDB

Źródło: SteamDB

Tagi:
Kategoria artykułu
Gry · Internet
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.