Connect
To Top

Suzuki SX4 S-Cross – aż nadto poprawny

Są samochody, które budzą wiele emocji, a jazda nimi to czysta przyjemność i niezapomniane wrażenia. Są też takie, które po prostu przewożą nas z punktu A do B i na tym kończy się ich zadanie. Jak myślicie, do której kategorii zaliczyć można Suzuki SX4 S-Cross?

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Bohater tego artykułu został zaprezentowany światu podczas Geneva Motor Show 2013. Patrząc na długość Suzuki SX4 S-Cross można stwierdzić, że konkuruje on z takimi autami jak Mitsubishi ASX, Toyota C-HR, czy Nissan Qashqai. W naszym kraju ten kompaktowy crossover dostępny jest z dwoma silnikami benzynowymi. Pierwszy z nich to litrowy motor, który generuje 111 KM, drugi natomiast ma pojemność 1.4 i oferuje 140 KM. Co ciekawe, oba te silniki możemy kupić z napędem na przód lub na cztery koła (tak zwany AllGrip). Różnicą jest natomiast skrzynia biegów. W mniejszej pojemności dostępny jest 5-biegowy manual i 6-biegowy automat, natomiast 1.4 możemy kupić z 6-biegowym manualem i 6-biegowym automatem. Auto, które prezentuję w tym artykule to odświeżony model. SX4 S-Cross przeszedł modernizację jesienią 2016 roku, a więc już jakiś czas temu. Nasuwa się więc pytanie, czy samochód ten nie stracił “powiewu świeżości” i nadal warto się nim zainteresować? Czas się o tym przekonać.

Suzuki SX4 S-Cross to poprawny crossover. Jest dobrym samochodem dla kogoś, kto nie chce się wyróżniać na drodze.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media