Connect
To Top

Suzuki SX4 S-Cross – aż nadto poprawny

Są samochody, które budzą wiele emocji, a jazda nimi to czysta przyjemność i niezapomniane wrażenia. Są też takie, które po prostu przewożą nas z punktu A do B i na tym kończy się ich zadanie. Jak myślicie, do której kategorii zaliczyć można Suzuki SX4 S-Cross?

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Suzuki SX4 S-Cross z zewnątrz

W porównaniu do poprzednika, Suzuki SX4 S-Cross po liftingu wygląda znacznie lepiej. Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, aczkolwiek uważam, że auto może się podobać. Ma duży (taka moda), chromowany grill, ładne reflektory, które nachodzą na masywne nadkola. Mamy spory zderzak z nakładkami znanymi z aut terenowych. W końcu “cross” w nazwie zobowiązuje. Patrząc na tył auta również możemy zobaczyć dodatkowe elementy na zderzaku. Reflektory tylne również ładnie nachodzą na boczną część nadwozia. Nadkola posiadają plastikowe nakładki, aczkolwiek wątpię, by ktoś SX4 S-Cross wybierał się w teren. Krótko mówiąc uważam, że testowany samochód jest poprawny. Ani zbytnio niewyróżniający się, ani też brzydki. Po prostu normalne auto do jazdy na codzień. Nie rozumiem dlaczego niektórzy dziennikarze testujący SX4 S-Cross tak mocno ubolewali nad frontem poliftowej wersji. Jak dla mnie wygląda znacznie lepiej niż przedlift.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media