109
Views

Średnia półka smartfonów właśnie poszerzyła się o bardzo ciekawą propozycję od Motoroli. Mowa tutaj o smartfonie Motorola Moto G60s, który może pochwalić się przyjemnym designem i przede wszystkim poczwórnym aparatem oraz pojemną baterią.

Motorola Moto G60S to ciekawa propozycja ze średniej półki cenowej

Motorola w ostatnim czasie wybrała mocną ofensywę i próbuje zabrać klientów największym graczom na rynku. I ma do tego spore predyspozycje, ponieważ smartfony oferowane przez tę markę trzymają wysoki poziom. Potwierdzeniem tego jest najnowszy model ze średniej półki – Motorola Moto G60s. Smartfon ten wyposażono w duży wyświetlacz o przekątnej 6,8-cala. Wyświetla on obraz w rozdzielczości FullHD+, przez co obraz jest bardzo szczegółowy. Co więcej, oferuje on odświeżanie na poziomie 120 Hz, więc przeglądanie treści na ekranie będzie bardzo przyjemne!

Przeczytaj nasz test: Moto G50 udowadnia, że tani smartfon również może oferować sieć 5G

Jednym z największych plusów smartfona Motorola Moto G60s jest zdecydowanie bateria. Producent wykorzystał tutaj ogniwo, którego pojemność wynosi 5000 mAh. Akumulator obsługuje technologie szybkiego ładowania o mocy 50W! Naładowanie smartfona będzie więc trwało krótko. Producent nie zapomniał o użytkownikach, którzy w dalszym ciągu korzystają ze słuchawek ze złączem jack 3,5 mm. Na pokładzie znalazła się także łączność NFC oraz moduł Dual SIM w formie hybrydowej.

motorola moto g60s
Moto G60s to bardzo ciekawy model ze średniej półki.

Solidna specyfikacja zagwarantuje wydajną pracę

Motorola Moto G60s to smartfon ze średniej półki, który oferuje bardzo dobrą wydajność. Zasługę w tym ma czysty system Google Android, który nie jest spowalniany zbędnymi nakładkami stylistycznymi i przede wszystkim dobra specyfikacja. Smartfon pracuje na procesorze MediaTek Helio G95, który w połączeniu z 6 GB RAM daje model, który szybko reaguje na każde polecenie. Użytkownik ma do dyspozycji 128 GB pamięci, którą może powiększyć do maksymalnie 1TB za pomocą karty microSIM.

Z tyłu smartfona znajdziemy cztery obiektywy aparatów. Główny obiektyw w smartfonie Motorola Moto G60s ma rozdzielczość 64 Mpix, a szerokokątne oko może pochwalić się 8-megapikselami rozdzielczości. Obiektywy makro i do pomiaru głębi mają, odpowiednio, 5 i 2 Mpix. Przednia kamerka dysponuje rozdzielczością 16 Mpix.

Smartfon na tę chwilę nie jest jeszcze dostępny na rynku europejskim, jednak wkrótce może się to zmienić, ponieważ jest to bardzo ciekawa propozycja. W Brazylii, gdzie jest on sprzedawany, jego cena wynosi około 1700 PLN.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.