145
Views

Wczoraj pisaliśmy o tym, że jedna z najlepszych gier, która trafiła na konsole Sony PlayStation, wkrótce pojawi się na komputery PC. God of War z 2018 roku będzie dostępny na Steam w styczniu 2022 roku, a już stała się najlepiej sprzedającą się grą na tej platformie!

God of War podbiło Steam

Zapowiedź o tym, że przygody Kratosa z 2018 roku w końcu trafi na komputery PC, została przyjęta z wielkim entuzjazmem. Do tej pory gra studia Santa Monica Studios, jak i wcześniejsze odsłony serii były dostępne jedynie na konsolach PlayStation. Tytuł w styczniu oficjalnie trafi na platformę Steam.

Przeczytaj także: God of War w końcu trafi na komputery PC! Kiedy premiera?

Ekscytacja grą GoW jest tak duża, że tytuł stał się najlepiej sprzedającą grą na platformie. Wystarczyło zaledwie kilka godzin od uruchomienia przedsprzedaży, a gra studia Santa Monica wspięła się na szczyt najpopularniejszej platformy do gier. Warto także zaznaczyć, że tytuł dostępny jest także u konkurenta platformy Valve – Epic Games Store. Na obu platformach gra kosztuje tyle samo i wyceniono ją na 219 PLN.

Gra spełni najśmielsze oczekiwania graczy

God of War zadebiutował na konsolach PlayStation 4 w 2018 roku. Premiera na komputery PC 14 stycznia 2022 roku wyznaczy prawie dokładnie cztery lata, od momentu udostępnienia tytułu graczom. Nikt nie spodziewał się jednak, że na czwartą rocznicę tytułu Sony udostępni grę na pecety.

To, co wiemy o grze, na pewno ucieszy graczy. GoW na PC będzie oferowała rozdzielczość 4K i nieograniczoną liczbę klatek na sekundę. Dodatkowo znajdziemy też wsparcie technologii NVIDIA DLSS i NVIDIA Reflex oraz obsługę ultraszerokich monitorów. Jak przystało na grę od studia Sony, tytuł będzie obsługiwał kontrolery DualShock 4 i Dual Sense.

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.