Szykuje się filmowa adaptacja gry Fortnite?

Fortnite to największy tytuł Epic Games, w który grają miliony graczy na całym świecie. Battle-Royale zyskał sobie rzeszę fanów kreskówkową grafiką, regularnymi wydarzeniami i kolaboracją z największymi firmami na świecie. Według najnowszych raportów Epic Games planuje filmową adaptację swojej gry! 

Epic Games rozszerza swoje działania na kolejny rynek!

Tworzenie filmy na podstawie gier czy bajek nie zawsze kończyło się sukcesem. Wielu reżyserów poległo przy tym zadaniu. Przykładem jest tutaj, chociażby filmowy Dragon Ball: Ewolucja z 2009 roku czy Ostatni Władca Wiatru oparty na Avatarze. W ostatnim czasie powstał film oparty na grze Monster Hunter, jednak i on nie zyskał zbyt dobrych recenzji.  

Przeczytaj także: GTA: The Trilogy Definitive Edition będzie drogie. Bardzo.

Epic Games nie zdaje się jednak przejmować trudną publiką i podobno ma w planach przygotowanie filmowej adaptacji swojej najpopularniejszej gry – Fortnite. Jak podaje The Insider, ma być do sposób na politykę antymonopolową wystosowaną przez Apple i Google. Plany na temat produkcji filmu mogą okazać się prawdziwe, ponieważ w ostatnim czasie do firmy dołączyło kilku byłych pracowników Lucasfilm, producenta odpowiedzialnego m.in. za filmy z serii Gwiezdne Wojny. 

Fortnite na ekranach kin?

Według anonimowych źródeł Epic Games rozpoczęło już rozmowy na temat filmowej adaptacji swojej gry. Fortnite to bardzo rozbudowana gra, a co kilka miesięcy producenci wypuszczają nowe sezony. Można więc powiedzieć, że wątków fabularnych na pewno by nie brakowało. Fabuły sezonów też nie należą do najnudniejszych, a wśród grywalnych postaci mogliśmy zobaczyć w przeszłości, chociażby superbohaterów z Marvela czy DC. 

Na tę chwilę nie ma mowy o żadnych datach. Pomysł prawdopodobnie jest świeży i do jego realizacji jeszcze sporo brakuje. Zdaje się jednak, że Epic Games poważnie myśli nad filmową adaptacją Fortnite. Wydaje się, że film miałby spore szanse powodzenia, zwłaszcza że gra jest niezwykle popularna wśród młodszych graczy.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Autostrada A4 będzie darmowa? To by było zbyt piękne.

Autostrada A4 budzi mieszane uczucia wśród kierowców. Jedno jest...

Wodorowa Toyota Hilux, marka wkracza na nowy poziom bezemisyjności

Elektryczny napęd i ogniwa paliwowe. Tak, to wodorowa Toyota...

MŚ 2022 Katar. Holandia w ćwierćfinale po wygranej 3:1 z USA

Poznaliśmy pierwszą reprezentację, która dotarła do ćwierćfinału MŚ 2022...

Tryb samolotowy nie będzie już wymagany podczas lotu!

Każdy kto choć raz podróżował samolotem dobrze zna tę...

MOL zastępuje LOTOS. Korzystasz z Navigator? Co z punktami?

A więc stało się. Oficjalnie w Polsce MOL zastępuje...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!