Tak zagramy z Turcją. Probierz szokuje wyborem zawodników

Mecz Polska – Turcja już dziś o godz. 20:45. Jakim składem na ostatni sprawdzian przed EURO 2024 wyjdzie reprezentacja Polski?
Tak zagramy z Turcją. Probierz szokuje wyborem zawodników Tak zagramy z Turcją. Probierz szokuje wyborem zawodników
Tak zagramy z Turcją. Probierz szokuje wyborem zawodników

Przed reprezentacją Polski ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Europy 2024, które rozpoczną się w piątek, 14 czerwca. Dzisiejszym przeciwnikiem będzie turecka drużyna narodowa. Michał Probierz postanowił odkryć wszystkie karty – tak zagramy z Turcją.

EURO 2024 startuje w tym tygodniu

Doczekaliśmy się piłkarskiego święta, jakim są Mistrzostwa Europy! Już w piątek, tj. 14 czerwca, miejsce będzie miał inauguracyjny mecz, w którym gospodarze, czyli reprezentacja Niemiec, o 21:00 zmierzy się w meczu otwarcia ze Szkocją. Reprezentacja Polski swoje pierwsze spotkanie rozegra w niedzielę, 16 czerwca, a przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie Holandia.

Wiem, kto wygra EURO 2024! Zrobiłem symulację w EA FC 24_44218
Takim składem dziś zagramy. Probierz szokuje wyborem zawodników. Fot. UEFA/EA Sports FC 24

Przeczytaj także: Polska vs Turcja. Gdzie oglądać ostatni mecz przed EURO2024?

Reklama

Do startu turnieju zostało jeszcze kilka dni, dlatego też reprezentacje rozgrywają spotkania kontrolne, które mają potwierdzić formę drużyny. Po wygranej nad Ukrainą Polacy dzisiejszego wieczora zmierzą się z Turcją. Będzie to pierwszy mecz obu drużyn od 1993 roku – w el. do MŚ 1994 Turcy wygrali z Polską w Stambule 2 do 1, a jedynego gola dla Polaków strzelił Wojciech Kowalczyk.

Ile drużyn awansuje z grupy na EURO 2024? Polska ma szansę
Tak zagramy w dzisiejszym meczu. Probierz szokuje wyborem zawodników. Fot. UEFA

Tak zagramy z Turcją. Probierz szykuje mocny skład

Dziś o 20:45 na PGE Stadionie Narodowym zabrzmi gwizdek oznaczający rozpoczęcie spotkania z Turcją. Jak podaje Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki.pl, Michał Probierz szykuje silny skład, który może wybiec na murawę w niedzielę i walczyć z Holandią o pozytywny wynik na EURO 2024.

Według informacji podanych przez Tomasza Włodarczyka dziś w pierwszej jedenastce zobaczymy Wojciecha Szczęsnego, przed którym znajdzie się trzech obrońców: Jan Bednarek, Paweł Dawidowicz i Jakub Kiwior. Linię pomocy tworzyć będą Bartosz Slisz, Piotr Zieliński i Jakub Piotrowski, a na wahadłach zobaczymy Przemysława Frankowskiego i Nicolę Zalewskiego. Za atak odpowiedzialna będzie dwójka napastników – Robert Lewandowski i Karol Świderski.

Polska vs Turcja. Gdzie oglądać ostatni mecz przed EURO 2024?
Jak zagramy w dzisiejszym spotkaniu?

Źródło: opr. wł./Meczyki.pl

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama