Connect
To Top

Tani odkurzacz automatyczny Alfawise V8S – test

Nikt z nas nie lubi sprzątać. Odkurzanie mieszkania jest nie tylko nużące, ale i czasochłonne. Dla osób, które lubią mieć porządek, ale przy okazji nie przepadają za sprzątaniem powstały roboty. Jednym z nich jest testowany Alfawise V8S. To tani robot odkurzający z Chin. Nasuwa się pytanie, czy sprosta naszym wymaganiom? Przekonajmy się o tym.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Roboty odkurzające zadomowiły się u nas na dobre. Z racji tego, że coraz więcej firm decyduje się na produkcję i sprzedaż takich urządzeń ich cena staje się bardzo przyziemna. Doskonałym przykładem jest Alfawise V8S, a więc robot, który kupimy w GearBest.com za około 140 dolarów. Nie jest to moje pierwsze spotkanie z odkurzaczem automatycznym (o ile tak mogę powiedzieć). Dlatego też wiem czego możemy oczekiwać od takiego urządzenia i na co zwracać uwagę. Szczególnie, że testowany przeze mnie Mamibot Prevac odszedł już na wieczną emeryturę. A taki był ładny… Amerykański. Wróćmy jednak do Alfawise V8S, bo to przecież ten model będziemy testować.

Alfawise V8S to dobry odkurzacz automatyczny? Sprawdźmy to

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media