663
Views

Wygląd zewnętrzny

Muszę przyznać, że odkurzacz Alfawise V8S jest bardzo ładny. Tak, wiem, w kwestii designu wcale się nie wyróżnia pośród innych urządzeń. Chodzi mi bardziej o kolorystykę oraz wzór na górnej jego części. Przeważa tu czerń i grafit. Z pewnością odkurzacz będzie pasował do większości wnętrz, czy to nowoczesnych, czy klasycznych. Warto na początek poinformować, iż średnica Alfawise V8S wynosi 32 centymetrów, natomiast jego wysokość to 8 cm. Nie jest to więc najniższy odkurzacz, dlatego pod wiele mebli raczej nie wjedzie.

 

Górna część

Na górze umieszczono logo producenta oraz przycisk do uruchamiania urządzenia. Nie ma natomiast żadnego ekranu. Pokrywa jest wypolerowana na bardzo wysoki połysk. Dlatego też będziecie musieli dość często sięgać po szmatkę, by utrzymywać odkurzacz w czystości.

Tani odkurzacz automatyczny Alfawise V8S - test

Boki urządzenia

Pojemnik na brud znajduje się klasycznie, na tylnej części. Ma on 350 ml pojemności. Bardzo dużym atutem jest to, że wyposażono go w filtr HEPA. Z boku znajdziemy także port do podpięcia ładowarki. W sumie nie wiem po co, skoro mamy stację ładowania. Tak czy inaczej jest, działa, ale raczej wątpię, abyście z niego korzystali. No, chyba, że będziecie chcieli pożyczyć komuś odkurzacz, ale przy tym zostawicie w domu stację dokującą.

Z przodu umieszczono oczywiście zderzak i czujniki. Trochę szkoda, że front nie jest płaski, tak jak w przypadku Dibea D960, który testowała redakcja WomenWorld.pl. Tamten model świetnie radzi sobie z wszelakiego rodzaju kątami. Niestety, w przypadku klasycznych, a więc okrągłych odkurzaczy nie jest kolorowo. No nic, trzeba z tym żyć.

Tani odkurzacz automatyczny Alfawise V8S - test

Spód odkurzacza Alfawise V8S

Spód nie skrywa niczego innowacyjnego. Oczywiście są styki, którymi urządzenie łączy się ze stacją ładującą. Jest małe, obrotowe kółko, dwie szczotki, które naprowadzają kurz na szczotkę. Są dwa kółka, które pozwalają na pokonywanie przeszkód o wysokości maksymalnej wynoszącej 1,5 cm. Te muszę pochwalić, ponieważ są naprawdę solidne. Owalna szczotka ma szerokość wynoszącą 19,1 cm. To duży plus, ponieważ zbiera jednorazowo bardzo dużo brudu. Warto jeszcze dodać, że model ten posiada bezszczotkowy silnik BLDC. W praktyce oznacza to wyższą wydajność.

 

Klikając w ten link będziecie mogli kupić odkurzacz AlfaWise V8S w promocyjnej cenie, wynoszącej 136.99 dolarów. Należy pamiętać o użyciu kodu zniżkowego MENWORLD4, który umożliwia zakup tego robota w tak dobrej cenie. Co ciekawe, przyjedzie on do nas w kilka dni, ponieważ wysyłka odbywa się z polskiego magazynu. Jeśli chcecie kupić akcesoria do tego odkurzacza, wystarczy kliknąć w ten link. Polecam!

1 2 3 4 5 6

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

  • tanio nie opłaca się kupować, dwa razy kupowałem tanio, za trzecim razem dołożyłem do irobota i mam spokój.

    Ares 27/01/2020 15:32