Connect
To Top

Tani odkurzacz automatyczny Alfawise V8S – test

Nikt z nas nie lubi sprzątać. Odkurzanie mieszkania jest nie tylko nużące, ale i czasochłonne. Dla osób, które lubią mieć porządek, ale przy okazji nie przepadają za sprzątaniem powstały roboty. Jednym z nich jest testowany Alfawise V8S. To tani robot odkurzający z Chin. Nasuwa się pytanie, czy sprosta naszym wymaganiom? Przekonajmy się o tym.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Zawartość opakowania

Nie będę tego ukrywał, zawartość opakowania jest dość skromna. Oprócz odkurzacza Alfawise V8S znajdziemy stację ładowania, szczotki boczne (dwie), pilot do obsługi urządzenia, instrukcję (niestety brak języka polskiego), ładowarkę z końcówką europejską, a także szczoteczkę, która ułatwi nam konserwację odkurzacza. Co prawda możemy szczotki boczne dokupić bez problemu, jednak uważam, że producent mógł dołączyć dwie zapasowe. Być może to z racji niskiej ceny startowej urządzenia, dlatego nie będę uznawał za wadę tak skromnego zestawu.

 

Klikając w ten link będziecie mogli kupić odkurzacz AlfaWise V8S w promocyjnej cenie, wynoszącej 136.99 dolarów. Należy pamiętać o użyciu kodu zniżkowego MENWORLD4, który umożliwia zakup tego robota w tak dobrej cenie. Co ciekawe, przyjedzie on do nas w kilka dni, ponieważ wysyłka odbywa się z polskiego magazynu. Jeśli chcecie kupić akcesoria do tego odkurzacza, wystarczy kliknąć w ten link. Polecam!

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media