696
Views

Zawartość opakowania

Nie będę tego ukrywał, zawartość opakowania jest dość skromna. Oprócz odkurzacza Alfawise V8S znajdziemy stację ładowania, szczotki boczne (dwie), pilot do obsługi urządzenia, instrukcję (niestety brak języka polskiego), ładowarkę z końcówką europejską, a także szczoteczkę, która ułatwi nam konserwację odkurzacza. Co prawda możemy szczotki boczne dokupić bez problemu, jednak uważam, że producent mógł dołączyć dwie zapasowe. Być może to z racji niskiej ceny startowej urządzenia, dlatego nie będę uznawał za wadę tak skromnego zestawu.

 

Klikając w ten link będziecie mogli kupić odkurzacz AlfaWise V8S w promocyjnej cenie, wynoszącej 136.99 dolarów. Należy pamiętać o użyciu kodu zniżkowego MENWORLD4, który umożliwia zakup tego robota w tak dobrej cenie. Co ciekawe, przyjedzie on do nas w kilka dni, ponieważ wysyłka odbywa się z polskiego magazynu. Jeśli chcecie kupić akcesoria do tego odkurzacza, wystarczy kliknąć w ten link. Polecam!

1 2 3 4 5 6

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

  • tanio nie opłaca się kupować, dwa razy kupowałem tanio, za trzecim razem dołożyłem do irobota i mam spokój.

    Ares 27/01/2020 15:32