694
Views

Test odkurzacza Alfawise V8S

Test odkurzacza Alfawise V8S czas zacząć. Sprawdźmy, co potrafi ten model. Przede wszystkim jego moc jest na tyle duża, że bez problemu radzi sobie z włosami, kurzem oraz innymi nieczystościami. Jak już wcześniej wspomniałem, jego praca jest przemyślana. Co ciekawe, sprząta o wiele precyzyjniej niż wspomniany wcześniej Mamibot Prevac. Jazda po płytkach czy panelach to dla niego żaden wyczyn. Co z dywanami? To zależy. Te krótsze (pomimo, że często wysokie) nie są dla niego żadnym wyzwaniem. Natomiast te z długim włosiem to wręcz przeszkoda nie do przejścia. Szybko się plączą w szczotki, co potrafi nawet skutecznie zablokować odkurzacz. Tak czy inaczej, inne powierzchnie nie są dla niego wyzwaniem, dlatego nawet dość mocno zakurzone powierzchnie po chwili będą znów czyste.

Tani odkurzacz automatyczny Alfawise V8S - test

Przeszkód się nie boi

Fajnie wygląda to, jak Alfawise V8S podjeżdża do przeszkód. Zwalnia, tak jakby chciał ocenić, czy rywal jest za duży, czy nie. Ocenia, analizuje i grzecznie omija nie wyrządzając żadnych szkód. Ogólnie jeździ na zasadzie “zygzaka”, precyzyjnie sprzątając każdy zakamarek. OK, oprócz kątów, bo tam niestety z racji tego, że jest okrągły nie sięgnie. Oczywiście czujniki nie pozwolą mu na to, by przypadkowo spadł ze schodów, ale to żaden wyczyn, ponieważ w sumie chyba każdy odkurzacz ma tą funkcję. Kiedy Alfawise V8S zakończy pracę poinformuje nas o tym melodyjką. Ogólnie te “muzyczki” są takie śmieszne, że mogłyby być uruchamiane częściej.

Alfawise V8S to cichy robot z wydajną baterią

Odkurzacz Alfa Wise V8S może pochwalić się wysoką kulturą pracy. Hałas jaki generuje nie przekracza 65 dB co jest dobrym wynikiem. Bateria oferuje 2600 mAh pojemności. W praktyce pozwala to na odkurzanie przez około dwie godziny. Po tym czasie sam uda się (bez problemu) do stacji dokującej, by ładować akumulatory przez około pięć godzin.

 

Klikając w ten link będziecie mogli kupić odkurzacz AlfaWise V8S w promocyjnej cenie, wynoszącej 136.99 dolarów. Należy pamiętać o użyciu kodu zniżkowego MENWORLD4, który umożliwia zakup tego robota w tak dobrej cenie. Co ciekawe, przyjedzie on do nas w kilka dni, ponieważ wysyłka odbywa się z polskiego magazynu. Jeśli chcecie kupić akcesoria do tego odkurzacza, wystarczy kliknąć w ten link. Polecam!

1 2 3 4 5 6

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

  • tanio nie opłaca się kupować, dwa razy kupowałem tanio, za trzecim razem dołożyłem do irobota i mam spokój.

    Ares 27/01/2020 15:32