Connect
To Top

Test Mazda 6 – kombi, które przyciąga

W naszej redakcji po raz pierwszy gościmy Mazdę i przyznam, że byłem ciekawy, czy piękny wygląd idzie w parze z prowadzeniem oraz osiągami. Zapraszam na moje spostrzeżenia z krótkiej przygody z poliftingową “szóstką” z dwulitrowym benzynowym silnikiem Skyactive. Czy najnowsza Mazda 6 spełnia oczekiwane w niej nadzieje ?

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Wygląd który przyciąga

Mimo, iż o gustach się nie dyskutuje, to najnowsza Mazda 6 jest po prostu piękna i kropka. Dynamiczna sylwetka zdecydowanie przyciąga wzrok i sprawia wrażenie dopracowanej pod każdym względem. Wspomniany wcześniej lifting jest dość kosmetyczny. Delikatnie przeprojektowane zostały zderzaki, grill oraz światła, które są teraz bardziej drapieżne i zawierają diodowe kierunkowskazy. Przód wygląda bardziej dostojnie, a zarazem dynamicznie. Z tyłu zmiana jest praktycznie niezauważalna. Jeśli chodzi o wygląd, muszę wspomnieć także o nowych wzorach felg, które ładnie komponują się z sylwetką samochodu.

Mazda 6 jest po prostu piękna i kropka

Mazda 6 jest po prostu piękna i kropka

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media