Connect
To Top

Volkswagen Arteon Elegance 2.0 TDI 190 KM test

Wielu twierdzi, że bohater tego testu, czyli Volkswagen Arteon to Passat z nadwoziem typu liftback. Co prawda model ten dzieli płytę podłogową MQB z właśnie Passatem B8, jednak jest on znacznie dłuższy. O wyglądzie zewnętrznym nie wspomnę. Sprawdźmy jednak, czy Volkswagen Arteon Elegance 2.0 TDI 190 KM to coś więcej, niż… ładniejszy Passat.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Czterodrzwiowe coupe – kto by pomyślał, że tyle osób interesuje się takim typem nadwozia

Porsche Panamera, Mercedes-Benz CLS, Kia Stinger, BMW Serii 6 GT czy Volkswagen Arteon. Auta te dzieli wiele, ale wszystkie natomiast cechują się jedną rzeczą. Każde z nich to czterodrzwiowe coupe. Nic więc dziwnego, że po sukcesie Passata CC, który to następnie był po prostu VW CC, marka zdecydowała się na kontynuowanie produkcji samochodu z nadwoziem typu czterodrzwiowe coupe. Jak już wspomniałem, bohater tego testu ma wiele wspólnego z Passatem, jednak nie ma co ukrywać. Auta te mają również wiele różnic. Przekonajmy się, co oferuje Volkswagen Arteon Elegance 2.0 TDI 190 KM, a więc samochód, którego dotyczy ten test. 

Volkswagen Arteon Elegance 2.0 TDI 190 KM prezentuje się naprawdę dobrze

Volkswagen Arteon Elegance 2.0 TDI 190 KM prezentuje się naprawdę dobrze

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.