Wideorejestrator w lusterku? Oto Xblitz Park View 2

Xblitz, polska marka, która w swojej ofercie posiada liczne urządzenia elektroniczne wprowadza na rynek nowy produkt. Wideorejestrator Xblitz Park View 2 to kamera samochodowa, która została ukryta w lusterku wstecznym. Gadżet ten oferuje bardzo dobrą specyfikację, wysoką jakość wykonania oraz sprawia, że parkowanie jest o wiele łatwiejsze.

Każdy kierowca wie, że podróż samochodem jest nieprzewidywalna. Mniejsze i większe incydenty czy nawet stłuczki, takich niespodzianek na drodze czasami możemy nie uniknąć. W takim przypadku dobrze mieć jest dowód, który potwierdza naszą niewinność. Kamerki samochodowe to coraz popularniejsze urządzenia w naszych autach. Xblitz przedstawił jednak zupełnie inne podejście i umieścił kamerę w lusterku wstecznym. W dodatku jest tutaj także kamera tylna, która uruchamia się po wrzuceniu biegu wstecznego. Urządzenie to zdecydowanie poprawi komfort jazdy i parkowania.

wideorejestrator Xbltiz Park View 2
Wideorejestrator w lusterku? Oto Xblitz Park View 2

Wysoka jakość nagrań to podstawa i to znajdziemy w nowym urządzeniu Xblitz

Najważniejszym aspektem w przypadku wideorejestratorów jest oczywiście jakość nagrań, która pozwoli na zidentyfikowanie sprawcy wypadku lub incydentu drogowego. Xblitz Park View 2 rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli) w przypadku kamery głównej. Tylna kamerka nagrywa zaś to co dzieje się na drodze w rozdzielczości 640 x 480. Obie kamerki nagrywają w tym samym czasie więc kierowca nie musi się martwić o zapisywanie materiału. 

Reklama

Producent wyposażył kamerę Xblitz Park View 2 w sensor SC2363, obiektyw 4G oferujący szeroki kąt widzenia na poziomie 140 stopni, wbudowany głośnik oraz mikrofon. Obraz nagrywany jest w formacie AVI. Urządzenie ładuje się za pomocą mini USB (zasilanie 5V), jednak posiada też na pokładzie wbudowany akumulator. Materiały zapisywane są na karcie pamięci, która może mieć maksymalnie 32 GB pojemności. 

Xblitz Park View 2 zapewni bezpieczeństwo na drodze

Bezpieczeństwo, nad tym czuwa najnowszy wideorejestrator Xblitz Park View 2 dlatego też znajdziemy tutaj technologię, które pozwolą nam o nie zadbać. Kamera posiada wbudowany czujnik G-Sensor, który w momencie wykrycia kolizji lub nagłego hamowania rozpoczyna nagrywanie materiału i od razu zabezpiecza je przed usunięciem lub nadpisaniem. Aktywna detekcja ruchu, którą znajdziemy w Park View 2 sprawia, że w momencie, gdy obiektyw wykryje ruch przed naszym autem kamera za każdym razem uruchomi nagrywanie audio-wideo. Tryb parkingowy nagra każdą stłuczkę, bez znaczenia czy będziemy znajdować się w aucie, czy poza nim. Nagrywanie uruchamiane jest przez wstrząsy, które powstają podczas kolizji. Loop recording, w celu zaoszczędzenia miejsca na karcie, nadpisuje najstarsze materiały, na których nic się nie działo. 

Wideorejestrator w lusterku? Oto Xblitz Park View 2
Wideorejestrator w lusterku? Oto Xblitz Park View 2

Subtelne i niewidoczne urządzenie pasuje do każdego wnętrza auta

Xblitz Park View 2 to urządzenie, które wbrew pozorom jest bardzo łatwe w montażu. Wystarczy zamocować je do lusterka wstecznego. W zestawie z urządzeniem znajdziemy gumki montażowe. Gwarantują one solidne trzymanie kamerki, nawet przy dużych wstrząsach. 7-calowy ekran dotykowy pozwala na swobodne i szybkie sterowanie funkcjami Xblitz Park View 2. Kompaktowy rozmiar kamerki tylnej pozwala na zamontowanie jej na klapie bagażnika czy zderzaku. Długi przewód umożliwia ukrycie go w wewnątrz auta pozwalając zachować estetykę wnętrza. 

Dostępność 

Producent wycenił wideorejestrator Xblitz Park View 2 na 399 złotych. Urządzenie można zakupić wyłącznie w sklepach sieci Media Markt. 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama