79
Views

Black Friday tuż, tuż. Sony postanowiło już teraz rozpieścić swoich klientów i udostępniło promocję w sklepie PS Store, dzięki której kupimy interesujące nas gry na konsole w niskich cenach. Oczywiście przecenione zostały gry zarówno na PS VR, PS4, jak i PlayStation 5!

Wielkie przeceny na PS Store

26 listopada, jak co roku, odbędzie się Black Friday. W tym dniu możemy liczyć na duże przeceny i kupić interesujące nas produkty w zdecydowanie niższej cenie niż normalnie. Niektóre firmy nie czekają jednak do tej daty i już teraz udostępniają promocje. Taką firmą jest Sony, które w swoim sklepie PS Store przyszykowało bardzo ciekawe promocje.

Przeczytaj także: Sony ma wielki problem. Ogromne opóźnienia PlayStation 5!

Japoński gigant nie czeka na 26 listopada i już teraz udostępnił swoim graczom wiele ciekawych i atrakcyjnych promocji. W przecenach na PS Store z okazji Black Friday możemy znaleźć tytuły, które przyciągną naszą uwagę. Promocja przygotowana przez Sony pozwoli zagrać nie tylko w klasyczne tytuły, ale również nowe gry. Wszystko to w niższych cenach niż dotychczas.

Czas nadrobić zaległości

Jeśli macie jakiś tytuł, w który chcieliście zagrać, to teraz będzie idealna okazja do zakupu gry w niższej cenie. Do promocji zaliczony został najnowszy Assasin’s Creed Valhala w wersji standardowej (144,50 PL), Ultimate (240 PLN) i z paczką Immortals Fenyx Rising (242,55 PLN). Co ciekawe do promocji na PS Store z okazji Black Friday załapał się też Battlefield 2042, który kilka dni temu miał swoją premierę. Podstawowe wydanie kosztuje 349 złotych, Złota Edycja 449 PLN, zaś edycja Ultimate 100 PLN więcej.

Wśród przecenionych gier znajdziemy także ekskluzywne tytuły na konsole PlayStation 4 i 5. Mowa tutaj m.in. o Death Stranding w wersji Director’s Cut, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, czy gry od EA – FIFA 22, Madden NFL 22 i MLB The Show 21. Przecenionych tytułów jest naprawdę dużo, dlatego też każdy znajdzie tytuły, które będą go interesować!

Promocje trwają do 30 listopada.

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.