133
Views

Co prawda zima jeszcze od czasu do czasu potrafi nam o sobie przypomnieć, jednak prawda jest taka, że jej koniec zbliża się nieubłaganie. Dlatego fani wędrówek i obcowania z naturą powinni sprawdzić ubrania Wrangler All Terrain Gear.

Osoby, dla których cisza, spokój i przyroda to jedne z najważniejszych rzeczy w życiu, może zainteresować nowość firmy Wrangler. Chodzi o ubrania, które według producenta nie idą na żadne kompromisy. Wręcz przeciwnie! Mają one zapewnić zarówno wygodę, jak i odporność na wilgoć. Podobno w każdych warunkach. A to za sprawą elastycznych tkanin, które doprowadzają wilgoć do środka, natomiast wodę na zewnątrz. To sprawia, że Wrangler All Terrain Gear da nam uczucie komfortu, niezależnie od okoliczności przyrody. Oczywiście, wygoda, komfort i tak dalej to jedno, ale z racji tego, że mamy do czynienia z marką Wrangler, musimy pamiętać również o dobrym stylu. A patrząc na zdjęcia prezentujące kolekcję można śmiało przyznać, że wszystko o czym piszę łączy się w jedną całość.

Wrangler All Terrain Gear – kolekcja dla fanów outdooru

Nowa kolekcja to przede wszystkim pełny komplet ubrań odpornych na warunki pogodowe. Mowa zarówno o spodniach i kurtkach, jak i koszulkach i koszulach. Wszystkie produkty z serii All Terrain możecie znaleźć na stronie producenta. Przykładem może być bardzo fajna kurtka, wyposażona w poliestrową izolację oraz wysoki kołnierz. Dodajmy do tego wodoodporną powłokę i zyskujemy ochronę przed warunkami atmosferycznymi UPF 50. Ciekawym wyborem mogą być również spodnie w stylu 2w1. W zależności od pogody, możemy odpiąć dolną część by zamiast spodni cieszyć się… szortami! Oczywiście, to tylko przykłady. Po więcej odsyłam na stronę marki Wrangler.

Kategoria artykułu
Moda męska
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.