Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać roczną licencję Bitdefender Internet Security. Mamy do rozdania pięć kluczy, dlatego szanse na wygraną są spore.

Bitdefender Internet Security na rok

Czy warto posiadać oprogramowanie antywirusowe w naszym komputerze? Oczywiście, że tak! Przede wszystkim antywirus oferuje wielowarstwową ochronę przed ransomware. Wszyscy dobrze pamiętają ile problemów wywołały takie złośliwe aplikacje jak Petya, które chcą wyłudzić od nas pieniądze za odszyfrowanie naszych plików. Internet Security jest oprogramowaniem, które chroni nas przed tego typu atakami. Mało tego, w skład funkcji, jakie oferuje ta aplikacja wchodzi między innymi VPN oraz Safepay, a więc narzędzia, które chronią naszą prywatność. Mamy więc pełną ochronę naszych danych w czasie rzeczywistym, zapobieganie zagrożeniom, które czyhają w sieci, a także wielowarstwową ochronę przed ransomware. Oprócz tego antyphishing, antyspam, monitor mikrofonu i kamery internetowej oraz wiele, wiele innych ciekawych funkcji.

Wygraj roczną licencję

Za sprawą naszej współpracy z producentem oprogramowania możemy przekazać Wam pięć licencji Bitdefender Internet Security. Zasady konkursowe są bardzo łatwe.

  • Wyślij na nasz e-mail konkursowy [email protected] wiadomość o tytule “Konkurs Bitdefender”.
  • W treści wiadomości w kilku zdaniach uzasadnij, dlaczego wszyscy powinni korzystać z oprogramowania antywirusowego.

Na wiadomość z wyżej wymienioną treścią czekamy od 23.12.2019 do 31.12.2019 do godziny 23:59:59. Wszystkie odpowiedzi opublikujemy na łamach naszego profilu na Facebooku 02.01.2020. Pięć odpowiedzi z największą liczbą “lajków” pod danym postem z odpowiedzią konkursową otrzyma od nas roczną licencję na oprogramowanie Bitdefender Internet Security. Na polubienia czekamy od 02.01.2020 do 05.02.2020 do godziny 23:59:59.