Connect
To Top

Yokohama zapowiada nowości na 2019 rok

Marka Yokohama zaprezentowała w Japonii nowe modele opon premium. Niektóre z nich trafią do dystrybucji w Europie.

Yokohama na Tokyo Auto Salon 2019

Japońska marka opon premium – Yokohama zaprezentowała na tegorocznych targach Tokyo Auto Salon 2019 szeroką gamę swoich najnowszych produktów. Wśród nich znalazła się nowa opona letnia BluEarth-GT AE51 wprowadzona do sprzedaży na rynku japońskim od 2019 roku. Model ten, z niezbędnymi modyfikacjami, będzie montowany jako pierwsze wyposażenie dostępnych w Polsce: Lexusa ES i nowej Mazdy 3. Marka pokazała także koncept kultowej ulicznej opony sportowej ADVAN Neova Concept oraz wprowadzony w tym roku do produkcji model ADVAN Neova AD08RS z udoskonaloną mieszanką o lepszych parametrach, który w wybranych rozmiarach będzie dostępny w Polsce już w lipcu br.

Wiele ciekawych aut z oponami japońskiej marki premium

Na stoisku Yokohamy można było podziwiać także auta wyposażone w opony im dedykowane. Wśród nich znalazły się: klasyczne Porsche 356 na oponach Yokohama GT Special Classic, Nissan GT-R (R35) na ulicznych semi-slickach ADVAN A052 i Nissan GT-R NISMO tuningowany przez Kondo Racing na wyścigowych slickach ADVAN A005. Goście podziwiali także Forda Raptor na ekstremalnych terenówkach – GEOLANDAR X-MT G005, których premiera również odbyła się na Tokyo Auto Salon 2019.

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media