Site icon MenWorld.pl

Zgubiłeś się w lesie? Z tym urządzeniem odnajdziesz drogę

Zgubiłeś się w lesie? Z tym urządzeniem odnajdziesz drogę

Zgubiłeś się w lesie? Z tym urządzeniem odnajdziesz drogę

Fani survivalu wiedzą, jak ważnym wyposażeniem jest oświetlenie, dlatego też inwestycja w mocną lampkę LED o wysokiej jakości jest bardzo ważna. Jeśli zgubiłeś się w lesie, to lampka Newell EDC Nyks może okazać się twoim wybawieniem. Dlaczego?

Zgubiłeś się? Z lampką Newell EDC Nyks szybko odnajdziesz drogę

W życiu dochodzi do różnych sytuacji i lepiej się w takim przypadku ubezpieczyć, dlatego tez lampka LED Newell EDC Nyks to urządzenie, które może nas uratować w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Urządzenie to należy do zestawu Ekwipunku Dźwiganego Codziennie (skrót EDC, z ang. everyday carry – codziennego noszenia, przyp. red.), dlatego też jest mała, poręczna i niezwykle wydajna!

Przeczytaj także: Newell ma mocne latarki taktyczne i czołowe. Zasięg 154 m!

Ta lekka, ergonomicznie zaprojektowana i przede wszystkim mocna lampka LED oferuje funkcjonalność, która przyda nam się nie tylko podczas codziennego użytku, ale także w przypadku ekstremalnych sytuacji. To istny szwajcarski scyzoryk!

Nowoczesna, niezawodna i kompaktowa

Lampka Newell EDC Nyks została wyposażona w nowoczesne diody, które mogą zaoferować maksymalny strumień świetlny osiągający 900 lumenów. Jest to świetny wynik, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę niewielkie wymiary tego gadżetu. Lampka oferuje także tryb turbo, w którym to może konkurować ze zdecydowanie większymi urządzeniami tego typu.

Zgubiłeś się w lesie? Z tym urządzeniem odnajdziesz drogę
Zasięg przy trybie turbo (900 lm) sięga nawet 100 metrów. Fot. Newell

Oczywiście lampka Newell EDC Nysk została zaprojektowana tak, aby żadne warunki nie były jej straszne. Jest odporna na upadki z wysokości do 1 metra, posiada certyfikat IP65 świadczący o jej wodoszczelności, odporności na wilgoć i kurz. Można z niej korzystać zarówno w deszczu, jak i trudnych warunkach terenowych.

Pięć trybów świecenia i sygnalizacja awaryjna

O funkcjonalności lampki Newell EDC Nysk świadczy pięć poziomów jasności. Model ten bazuje na dwóch okrągłych modułach wyposażonych w nowoczesne diody LED, których maksymalny zasięg wiązki to do 100 metrów. Taka specyfikacja gwarantuje precyzyjne oświetlenie terenu. Poziomami jasności możemy sterować za pomocą przycisku umieszczonego na obudowie urządzenia.

Zgubiłeś się w lesie? Z tym urządzeniem odnajdziesz drogę_Newell EDC Nyks_Newell EDC Nyks_09
Lampka oferuje nie tylko pięć trybów oświetlenia, ale także trzy tryby sygnalizacyjne. Fot. Newell

To jednak nie wszystko, ponieważ lampka Newell EDC Nysk została wyposażona w trzy tryby sygnalizacyjne, które sprawdzą się w awaryjnych przypadkach:

Źródło: opr. wł./info. prasowe

Exit mobile version