Znany polityk stracił prawo jazdy. W zabudowanym 123 km/h

Grzegorz Schetyna, znany polityk stracił prawo jazdy. Jechał 123 km/h w terenie zabudowanym, gdzie ograniczenie wynosi 50 km/h. To zdecydowanie za dużo. Całe szczęście, nie zasłonił się immunitetem i przyjął mandat. Czeka go trzy miesiące jazdy komunikacją publiczną.

Trudno, stało się. Czasu nie cofniemy. Chociaż tyle, że nie ma w tym szaleństwie ofiar. Grzegorz Schetyna, jeden z czołowych polityków Platformy Obywatelskiej został złapany przez policję na przekroczeniu prędkości. Ja rozumiem zagapić się i nieznacznie ją przekroczyć, ale jechać 123 km/h w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje 50 km/h? To zdecydowanie za dużo. Tym bardziej, że polityk powinien dawać przykład, skoro to właśnie władza wymyśla prawa, które przestrzegać muszą obywatele.

Znany polityk stracił prawo jazdy. W zabudowanym 123 km/h
Znany polityk stracił prawo jazdy. W zabudowanym 123 km/h

Znany polityk stracił prawo jazdy. W zabudowanym 123 km/h

Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło w miejscowości Sierakówek, w województwie mazowieckim. Według Polsat News Grzegorz Schetyna jechał za szybko o 73 km/h. W związku z tym został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł, a także na jego konto przypisano 10 punktów karnych. Policjanci zatrzymali również politykowi prawo jazdy na trzy miesiące. Miejmy nadzieję, że ta sytuacja sprawi, że będzie dokładniej zwracał uwagę na znaki drogowe, bo o nieszczęście nie trudno. Tym bardziej, że jest to podobno pierwszy od ponad 25 lat mandat, który dostał Grzegorz Schetyna.

policja police internet
Znany polityk stracił prawo jazdy. W zabudowanym 123 km/h

Źródło zdjęcia: profil polityka na Facebooku.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Playstation 5 złamane! Hakerzy wygrali z zabezpieczeniami

Hakerom udało się złamać zabezpieczenia, czy też ograniczenia w...

Perspektywy zawodowe po studiach prawniczych w 2022 roku

Perspektywy zawodowe po studiach prawniczych w 2022 roku. Studia...

Przez oszustwo na kryptowaluty 67-latka straciła 200 tys. złotych!

Niestety, ludzie w dalszym ciągu stają się ofiarami oszustów....

Nowy Need for Speed Unbound będzie wydany jeszcze w 2022 r

Dosyć długo, bo już trzy lata Electronic Arts każe...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.