Bez szczepienia COVID-19 nie dostaniesz internetu! Szokująca decyzja!

Szczepienia przeciwko COVID-19 podzieliły cały świat, w tym Polskę. W wielu domach oraz firmach temat ten jest niezwykle drażliwy. Łódzki dostawca internetu, firma Diament, oznajmiła, że jeśli klient nie okaże im certyfikatu szczepienia, nie założy mu podłączenia do globalnej sieci internetowej.

Bez szczepienia na COVID-19 nie założą internetu!

Firma Diament, zakładająca podłączenie do internetu zaszokowała swoim podejściem. Właściciel firmy, Jakub Hubert poinformował, że specjaliści, którzy zajmują się zakładaniem podłączenia do internetu, nie założą go klientom, którzy nie okażą im certyfikatu szczepienia przeciwko COVID-19. Jest to szokujące podejście, które może sprawić wiele kłopotów finansowych firmie!

gry hakcer covid-19
Bez szczepienia COVID-19 nie dostaniesz internetu! Szokująca decyzja!

Przeczytaj także: Ukradła z pracy smartfony o łącznej wartości 100 000 PLN!

Reklama

Obostrzenia dla osób niezaszczepionych mogą skutecznie utrudnić funkcjonowanie. Nie raz słyszeliśmy o tym, że do restauracji czy innego lokalu nie można wejść bez aktualnego szczepienia przeciw COVID-19. Okazuje się, że tego typu praktyki dotykają również inne dziedziny przemysłu. Łódzka firma Diament jest tego doskonałym przykładem.

Kontrowersyjna decyzja właściciela firmy Diament

Decyzja o tym, że firma może odmówić podłączenia klientom, którzy nie posiadają szczepienia przeciwko COVID-19 zapadła już jakiś czas temu. Właściciel firmy Diament swoją decyzję opiera na ochronie swoich pracowników.

Montaż internetu trwa około 2-3 godzin. W tym czasie pracownik musi przebywać w mieszkaniu z klientem. Pracownicy mają rodziny, dzieci i nie chcę ich narażać

tłumaczy właściciel firmy Diament, Jakub Hubert.

Źródło: Łódź Nasze Miasto

2 - ilość komentarzy
  1. jakie 2 – 3h? 😀 co on te kable dopiero bedzie kopal? przylaczenie internetu to jest max 20 minut, a jak ktos jest srednio zaznajomiony z tematem to zrobi to sobie samemu. mam nadzieje ze rynek zweryfikuje tego faszyste

  2. Po co się szczepili skoro boją się wejść do mieszkania z niezaszczepionymi? Fascynujące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama