Site icon MenWorld.pl

Biedronka. Odbierz ekspres o wartości 399 PLN za darmo!

Jeśli w najbliższym czasie myśleliście o kupnie ekspresu do kawy bądź wymianę starego na nowy, to w sklepach sieci Biedronka w najbliższy weekend będziecie mogli zrobić to praktycznie za darmo. Za kupno urządzenia otrzymamy całkowity zwrot kosztów. Będzie to możliwe dla klientów z kartą sklepu.

Ekspres do kawy za darmo z kartą Moja Biedronka

Promocja w najpopularniejszej sieci sklepów w Polsce to dobry moment na wymianę swojego starego ekspresu na nowy. W ofercie znajdą się dwa urządzenia marki DeltaQ. Pierwszy model będzie kosztował 199 złotych, drugi zaś 299 PLN. Różnica jest taka, że w droższym modelu znajdziemy spieniacz do mleka.

Przeczytaj także: Ekspres do kawy na kapsułki? Pomoże przygotować ulubione latte

Reklama

Promocja skierowana jest do klientów posiadających kartę Moja Biedronka. Na czym polega? Jakim cudem można “odebrać” darmowy ekspres? Gdzie są haczyki? Nie ma ich! Osoba, która kupi ekspres, dostanie vouchery o wartości ekspresu. W przypadku tańszego modelu będą to dwa vouchery o wartości 100 i 99 PLN, a droższego – 100, 99 i 99 złotych.

Promocja potrwa jeden dzień

Promocja na ekspres w sieci sklepów będzie ważna jedynie w sobotę, 19.02. Na kartę można wziąć maksymalnie dwa ekspresy. Jest to bardzo dobra oferta, bo nie dość, że kupujemy ekspres, który sprawi, że nasz dzień zaczniemy od zastrzyku kofeiny, to dostaniemy również vouchery. Można powiedzieć, że zrobimy duże zakupy za darmo.

ekspres do kawy biedronka

Źródło

Exit mobile version