Black Friday 2023 – kiedy start wielkich promocji?

Black Friday 2023 - kiedy start wielkich promocji? Black Friday 2023 - kiedy start wielkich promocji?
Kiedy startuje Black Friday w 2023 roku? Fot. Karolina Grabowska/Pexels

Rozpoczęcie zakupowego szaleństwa zbliża się wielkimi krokami! Black Friday 2023 rozpocznie się już niebawem. Kiedy dokładnie? Przygotujcie się na szał zakupów w niskich cenach. Czy w tym roku będzie inaczej?

Black Friday 2023 – kiedy start?

Sklepy przygotowują się do największego dnia promocji, obiecując klientom niezapomniane okazje i atrakcyjne rabaty na produkty z różnych kategorii. Tegoroczne wydarzenie zapowiada się wyjątkowo ekscytująco, a handlowcy już teraz podkreślają, że warto śledzić oferty online i stacjonarne, by nie przegapić okazji.

Black Friday 2023 - kiedy start wielkich promocji?
Kiedy startuje Black Friday w 2023 roku? Fot. Karolina Grabowska/Pexels

Przeczytaj także: Burger Drwala od dziś. Ile kupisz za średnią krajową w 2023?

Reklama

Konsumentów czekają liczne niespodzianki, a Black Friday 2023 obiecuje być niezapomnianym dniem dla poszukiwaczy okazji i entuzjastów zakupów. Gotowi na łowy? Czekajcie na północ 24 listopada i bierzcie udział w szaleństwie zakupów na Black Friday!

Inaczej niż zwykle?

Black Friday 2023 rozpocznie się 24 listopada o północy, jednak w tym roku święto zakupów może być inne niż w przeszłości. Każdy dobrze wie, że sklepy obierały taktykę, która miała oszukać klienta – podwyższali ceny na tygodnie przed rozpoczęciem Czarnego Piątku, aby potem wystawić dany produkt za „normalną”, bądź często nawet zawyżoną cenę.

Black Friday 2023 - kiedy start wielkich promocji?
Kiedy startuje Black Friday w 2023 roku? Fot. Karolina Grabowska/Pexels

Tym razem nie będzie to tak łatwe, ponieważ od kilku miesięcy sklepy zobowiązane są do podawania najniższej ceny danego produktu sprzed miesiąca. Oczywiście, w dalszym ciągu możliwe jest manipulowanie kwotami poprzez zmianę cen wcześniej niż miesiąc temu, jednak wydaje się, że Black Friday 2023 będzie inny niż wszystkie takie dni dotychczas.

Zdjęcia: Pexels

Reklama