167
Views

BMW X8 to SUV, który wkrótce ma pojawić się w ofercie bawarskiego producenta samochodów. Ma być to największy i najdroższy SUV w historii BMW. Plotki mówią, że model na rynku pojawi się jeszcze w tym roku. Producent nie potwierdził żadnej z tych informacji. W sieci pojawiły się jednak filmiki, które pokazują auto na publicznej drodze.

Zamaskowane BMW X8 na publicznej drodze w Niemczech

Krótkie nagranie, które pojawiło się w sieci na Instagramie przedstawia nowego SUVA bawarskiej marki. Śmiało można powiedzieć, że jest to model X8, prawdopodobnie w wersji M. Z racji tego, że auto jest w pełni zakamuflowane, nie za bardzo możemy określić dokładne kształty nowego SUVA BMW. Nadwozie z pewnością prezentuje się okazale i wydaje się być większe niż dotychczasowy największy SUV marki, czyli BMW X7.

Tajemniczy SUV na drodze – co o nim wiemy?

Na przodzie rzekomego BMW X8 znalazły się fałszywe panele, które skutecznie zasłaniają grill, widok na deskę rozdzielczą oraz reflektory. Widać, że przednie światła zostały zasłonięte i na pewno w finalnym projekcie zyskają inne kształty. Jedynie co możemy wyłapać z nagrania to naklejka “Hybrid Test Vehicle”. Potwierdza, że auto będzie wyposażone w elektryczny silnik. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że BMW połączy tą jednostkę z 4,4-litrowym silnikiem V8 generującym 750 koni mechanicznych mocy.

Kategoria artykułu
Motoryzacja
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.