Columbia Sportswear z kolekcją inspirowaną Star Wars

Fani serii Star Wars będą zachwyceni nową outdoorową kolekcją Columbia SportsWear. Marka we współpracy z Lucasfilm przygotowała między innymi dziecięcy kombinezon, zimową kurtkę, nakrycie głowy, czy kurtkę 3 w 1.

Luke, I am your father

Jedno z najpopularniejszych zdań, które trochę mija się z prawdą, bowiem w oryginale możemy usłyszeć jak Darth Vader mówi: „„No. I am your father”. Ot, taka ciekawostka. Columbia Sportswear przygotowałą bardzo ciekawą kolekcję, która może zainteresować fanów (ale i nie tylko) Gwiezdnych Wojen. Producent sugeruje, że jest to najobszerniejszy zestaw odzieży, gdzie inspiracją była seria Star Wars. Zagłębiając się w temat, a konkretniej patrząc na kolekcję możemy dostrzec bogactwo szczegółów. Kaptury, z chowanymi uszami, elementy, które przypominają zbroję Mandalorianina, czy ukłon w stronę historii oraz postaci z tej jakże popularnej serii. O czym mowa? Między innymi o zakodowanych wiadomościach w języku Mandalorian – mando’a.

Nowa kolekcja Columbia Sportswear Star Wars

Co wchodzi w skład nowości nawiązującej do Gwiezdnych Wojen? Przede wszystkim znalazła się tam propozycja, która łączy kamizelkę i kurtkę. Mowa o The Mandalorian Interchange Hybrid Jacket. Jest ona inspirowana zbroją Din Djarina. Warto zauważyć, że wykonano ją z wytrzymałego materiału oraz softhellu z lekką izolacją. Z kolei podszewka została wyposażona w technologię Omni-Heat 3D, którą opisywałem w poprzednim artykule na temat produktów marki Columbia. Oczywiście, kamizelkę można nosić razem z kurtką, lub osobno. Jej cena sugerowana wynosi 320 GBP.

Columbia Sportswear z kolekcją inspirowaną Star Wars

Jak dla mnie najciekawszą pozycją jest nakrycie głowy The Mandalorian Helmet Gaiter. Tak, jak sama nazwa mówi kominiarka przypomina hełm. Jest ona wykonana z wodoodpornej tkaniny oraz polarowej podszewki, która posiada fajny motyw, który zainteresuje fanów Star Wars. Mowa o wiadomości napisanej w języku mando’a . Jest tam również znak Mudhorn. Cena? Producent sugeruje 40 GBP.

Co Columbia Sportswear przygotowała dla najmłodszych fanów Gwiezdnych Wojen? Zacznijmy od kombinezonu, który wykonano z polaru oraz miękkiej podszewki. Charakterystycznym elementem jest akptur z kultowymi uszami. The Child Bunting będzie kosztował 40 GBP. W skład kolekcji wchodzi również The Child Jacket (sugerowana cena 80 GBP). Jest to kurtka z wodoodporną powłoką i odblaskową podszewką Omni-Heat. Ona również wyposażona jest w kaptur z polaru z charakterystycznymi uszami. Wygląda to naprawdę świetnie, przyznacie, prawda?

Kolekcja będzie dostępna od jutra, 4 grudnia 2020. Aby poznać wszystkie produkty, a także szczegóły na temat odzieży warto odwiedzić stronę producenta: https://www.columbiasportswear.co.uk/l/starwars

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
powerbank Green Cell
Powerbank Green Cell 27000mAh – szybki rzut okiem