Cybertruck z poważną wadą. W spalinowych to się nie psuje!
324
Views

Tesla Cybertruck z poważną wadą, która zagraża życiu. W sieci pojawił się filmik pokazujący, jak niebezpieczną wadę posiada samochód! Tego typu przypadki w samochodach spalinowych są bardzo rzadkie, a to nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o tym w kontekście Tesli!

Tesla ma problem z jakością wykonania i materiałami

Samochody Tesla może i są zaawansowane technologicznie i oferują przeróżnego rodzaju rozwiązania, dzięki którym posiadanie takiego samochodu zaspokoi miłośnika nowinek technologicznych, jednak ich wykonanie woła o pomstę do nieba. Jakiś czas temu pokazaliśmy, jak wygląda kierownica Tesli po przejechaniu ok. 75 tys. kilometrów i nie wyglądała ona dobrze.

Przeczytaj także: Tak wygląda kierownica Tesli po przejechaniu 75 tys. km!

Tesla Cybertruck vs Porsche 911... z Porsche 911 na przyczepie!
Cybertruck z poważną wadą. W spalinowych to się nie psuje! Fot. Tesla

Co tutaj dużo mówić, system autonomicznej jazdy jest super, samoczynne podjechanie na parking w sklepie też brzmi fajnie, ale jakość wykonania elementów stoi w Tesli na bardzo niskim poziomie. Wiele razy pojawiały się posty czy filmiki pokazujące, jak w nowym samochodzie jak nie tylko wnętrze, ale także elementy karoserii, są źle spasowane. Tesla Cybertruck ma poważną wadę, która zagraża życiu.

Cybertruck z poważną wadą. Było blisko tragedii

W serwisie TikTok pojawił się filmik, który pokazuje, jak poważną wadę ma Cybertruck. Użytkownik o nicku @el.chepito1985 pokazuje nakładkę na pedał gazu, która mogła doprowadzić do niebezpiecznego wypadku, a w najgorszym przypadku do śmierci. Autor mówi, że nakładka oderwała się od pedała gazu, przesunęła się do góry i zahaczyła o wcięcie elementu konstrukcyjnego.

To oczywiście sprawiło, że auto zaczęło przyśpieszać, co stworzyło ogromne niebezpieczeństwo na drodze. Dzięki trzeźwości umysłu kierowca nacisnął z całej siły pedał hamulca, który najwyraźniej w systemie Tesli “nadpisuje” funkcjonalność pedału służącego do przyśpieszania. Niemniej jednak, w momencie, kiedy zwolnił on hamulec, auto ponownie zaczynało przyśpieszać, dlatego zatrzymał auto, przełączył skrzynię w tryb parkingowy, wysiadł i dopiero wtedy mógł wyciągnąć element, który dalej był zakleszczony w dolnej konstrukcji tapicerki.

@el.chepito1985 serious problem with my Cybertruck and potential all Cybertrucks #tesla #cyberbeast #cybertruck #stopsale #recall ♬ original sound – el.chepito

Niestety, to nie pierwszy, kiedy słyszymy o problemach z pedałem gazu w samochodach marki Tesla. Wcześniej po prostu pękały. Nie sugeruję, że powyższy problem występuje w każdym Cybertrucku, czy innej Tesli, ale jednak jest to zastanawiające, dlaczego nigdy nie słyszymy o takich rzeczach w samochodach innych marek.

Źródło: opr. wł./X (Twitter)

Kategoria artykułu
Motoryzacja
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.