Fani Elona Muska mogą kupić iPhone 13 Pro w obudowie z Tesli Model 3

Świat nie przestaje mnie zadziwiać. Ludzie potrafią wymyślić różne dziwne rzeczy. Byle by tylko zainteresować potencjalnego klienta czymś, co będzie wyróżniać się pośród innych produktów. Tym razem Rosjanie wpadli na pomysł przygotowania iPhone 13 Pro w obudowie z części pochodzących z Tesli Model 3. Jakby tego było mało, firma Caviar – bo o niej mowa – sprzedaje również popiersie Elona Muska. Tak, ono również jest wykonane z przetopionych części pochodzących z Tesli Model 3.

Nie ma co się rozpisywać. Wszyscy doskonale znają Apple iPhone 13 Pro. Sam w sobie telefon jest mega drogi. Ludzie jednak potrafią podnieść jego cenę. Na przykład wkładając do obudowy kość dinozaura. Tym razem rosyjskie przedsiębiorstwo Caviar postanowiło przygotować smartfon, którego obudowa pochodzi z przetopionych elementów Tesli Model 3. Dlatego też na obudowie z całkiem ciekawą grafiką znalazł się również wizerunek Elona Muska – właściciela amerykańskiej firmy, która produkuje samochody elektryczne. Trzeba być faktycznie ogromnym fanem Tesli i Elona by kupić taki smartfon. Dlaczego? Cena takiego gadżetu startuje od około 6700 dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje około 28 tysięcy złotych.

Fani Elona Muska mogą kupić iPhone 13 Pro w obudowie z Tesli Model 3
Fani Elona Muska mogą kupić iPhone 13 Pro w obudowie z Tesli Model 3

Apple iPhone 13 Pro w obudowie z Tesli Model 3 to jedno. Fani Elona Muska mogą kupić również jego popiersie!

Tak, tak. Dobrze czytacie. Rosyjska firma Caviar proponuje również zakup popiersia, które – oczywiście – zostało wykonane z części Modelu 3. Cena? Jedyne 2700 dolarów, co w porównaniu z innymi gadżetami sprzedawanymi przez tą firmę wydaje się być atrakcyjna. Przykład z brzegu to iPhone 13 Pro z tytanem lotniczym, 18-karatowym złotem i diamentami. Cena? 49 tysięcy dolarów.

Przeglądając stronę Caviar możemy znaleźć również konsolę PlayStation 5 pokrytą złotem za 352 770 dolarów, słuchawki Apple Airpods za 107690 dolarów czy sneakersy Nike za 15 tysięcy dolarów. Jak to mówią. Kto bogatemu zabroni.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Jeremy Sochan zadebiutował w NBA! Zobaczcie, jak sobie poradził!

Jeremy Sochan zadebiutował w lidze NBA! Polak rozegrał dziś...

Fabuła God of War Ragnarok będzie długa! Bardzo długa!

Fabuła God of War Ragnarok ma przyciągnąć gracza nie...

Hikvision E3000 – test nowego dysku SSD z interfejsem PCIe

Hikvision postanowił wprowadzić wejść na zupełnie nowy rynek -...

Promocja Circle K na paliwo nadal trwa. Jak odebrać rabat?

Większość stacji paliwowych wycofało już swoje rabaty na paliwo,...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj