98
Views

Każdy z nas kupuje różne gadżety, które w mniejszy lub większy sposób ułatwiają życie codzienne. Przykładem takiego jest powerbank. Gdy nasz telefon, na przykład w czasie intensywnego dnia pracy, ma zamiar się rozładować urządzenie “przedłuży” życie smartfona. Hama “Supreme” to nowe powerbanki w ofercie tego producenta. Mowa o modelach: Supreme 5HD, Supreme 10HD, Supreme 20HD. Co sobą prezentują i czym potencjalnie mogą wyróżnić się spośród głuszy produktów innych producentów?

Hama "Supreme" - nowa seria powerbanków
“Supreme” 20HD

Hama “Supreme” – wygląd i specyfikacja

Najnowsze powerbanki wykonane są z przyjemnego w dotyku materiału sztucznego. Na jednej z podstaw bryły wszystkich modeli z nowej linii mamy dostępnych kilka złącz. Do ładowania samego powerbanka służyć mają do wyboru złącze USB-C lub Micro USB. Do podłączenia kabla ładującego nasz smartfon czy tablet służą dwa wyjścia USB w przypadku modeli 10HD oraz 20HD lub jedno w przypadku 5HD. Na boku powerbanka znajdują się cztery diody LED, informujące o stopniu naładowania.

Hama "Supreme" - nowa seria powerbanków
“Supreme” 10HD

Hama “Supreme” dostępne są w trzech opcjach jeśli chodzi o pojemność.-Zaczynając od 5000 mAh, przez 10000 mAh na 20000 mAh kończąc. Wartym wspomnienia jest fakt, że ogniwa zasilające najnowsze powerbanki Hama wykonane są w technologii high-density. Dzięki temu zyskują pod kątem rozmiarów i ciężaru samych ogniw, przez co lżejsze są też same powerbanki. W zestawie znajdziemy: kabel ładujący micro USB oraz adapter USB-C. Najnowsze produkty producent wycenił następująco: model 5HD – 54,90 zł, 10HD – 79,90 zł i 20HD – 109 zł.

Hama "Supreme" - nowa seria powerbanków
“Supreme” 5HD

Źródło: informacja prasowa Hama

Kategoria artykułu
Nowe technologie

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.