Hama „Supreme” – nowa seria powerbanków

Każdy z nas kupuje różne gadżety, które w mniejszy lub większy sposób ułatwiają życie codzienne. Przykładem takiego jest powerbank. Gdy nasz telefon, na przykład w czasie intensywnego dnia pracy, ma zamiar się rozładować urządzenie „przedłuży” życie smartfona. Hama „Supreme” to nowe powerbanki w ofercie tego producenta. Mowa o modelach: Supreme 5HD, Supreme 10HD, Supreme 20HD. Co sobą prezentują i czym potencjalnie mogą wyróżnić się spośród głuszy produktów innych producentów?

„Supreme” 20HD

Hama „Supreme” – wygląd i specyfikacja

Najnowsze powerbanki wykonane są z przyjemnego w dotyku materiału sztucznego. Na jednej z podstaw bryły wszystkich modeli z nowej linii mamy dostępnych kilka złącz. Do ładowania samego powerbanka służyć mają do wyboru złącze USB-C lub Micro USB. Do podłączenia kabla ładującego nasz smartfon czy tablet służą dwa wyjścia USB w przypadku modeli 10HD oraz 20HD lub jedno w przypadku 5HD. Na boku powerbanka znajdują się cztery diody LED, informujące o stopniu naładowania.

„Supreme” 10HD

Hama „Supreme” dostępne są w trzech opcjach jeśli chodzi o pojemność.-Zaczynając od 5000 mAh, przez 10000 mAh na 20000 mAh kończąc. Wartym wspomnienia jest fakt, że ogniwa zasilające najnowsze powerbanki Hama wykonane są w technologii high-density. Dzięki temu zyskują pod kątem rozmiarów i ciężaru samych ogniw, przez co lżejsze są też same powerbanki. W zestawie znajdziemy: kabel ładujący micro USB oraz adapter USB-C. Najnowsze produkty producent wycenił następująco: model 5HD – 54,90 zł, 10HD – 79,90 zł i 20HD – 109 zł.

„Supreme” 5HD

Źródło: informacja prasowa Hama

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Najnowsza odsłona serii HP OfficeJet Pro oferuje funkcję Smart Tasks pozwalającą na oszczędność czasu podczas wykonywania podstawowych zadań oraz kompaktowy rozmiar dla jeszcze większej wygody użytkowania.
HP OfficeJet Pro – urządzenia wielofunkcyjne dla małych firm