104
Views

Huawei P50 to smartfon, na którego premierę czekamy już od jakiegoś czasu. Data prezentacji flagowego modelu chińskiego producenta była przekładana już kilka razy. Dziś do sieci trafiły pierwsze oficjalne rendery flagowca od Huawei. Jest na co czekać!

Smartfon nie będzie pracował na systemie Google Android

Pierwotna premiera smartfona Huawei P50 miała odbyć już kila tygodni temu. Jednak z różnych przyczyn datę premiery kilkukrotnie przełożono. Ostatnim powodem zmiany daty prezentacji flagowca był ograniczony dostęp do części. Co prawda dalej nie znamy oficjalnej daty premiery, jednak w sieci pojawiły sie pierwsze, oficjalne rendery najbardziej zaawansowanego smartfona chińskiej marki.

Przeczytaj także: Premiera Huawei P50 została opóźniona. Kiedy debiut?

Huawei P50 ma być smartfonem, który od początku będzie pracował na autorskim systemie Huawei’a – Harmony OS.

Co możemy zobaczyć na renderach Huawei P50?

Na renderach możemy zauważyć, że jednym z wariantów jest kolor złoty. Właśnie w takich barwach Huawei P50 prezentuje się na grafice. Najnowszy flagowiec chińskiego producenta pod względem designu różni się od poprzednich modeli Huawei’a. Urządzenie prezentuje się elegancko, i widać, że mamy tutaj do czynienia ze smartfonem z wyższej półki. Smartfon wykonano z aluminium lub metalu oraz dwóch tafli szkła. Zaokrąglony panel tylny ma sprawić, że Huawei P50 będzie lepiej leżeć w dłoni.

Z tyłu z kolei znajdziemy wyspę z aparatami, na których znajdziemy dwa okrągłe szkła, w których znajdziemy kilka obiektywów. W górnym szklanym okręgu znajdziemy dwa główne aparaty – ultraszerokokątny, szerokokątny, a także dodatkową matryce pomocniczą. W niższym okręgu umieszczono aparat peryskopowy, a także dodatkową diodę doświetlającą.

Po renderach możemy zobaczyć, że przycisk do regulacji głośności oraz ten odpowiedzialny za zasilanie lub blokowanie smartfona umieszczono na prawej krawędzi ramki. Mikrofon, głośnik oraz port podczerwieni znajdują się na górnej części ramki.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.