Ile zapłacimy za Windows 11? Najnowsze informacje was zdziwią

W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat nadchodzącego systemu operacyjnego. Według wielu przecieków, Windows 11 ma być darmową aktualizacją. Zupełnie tak jak w przypadku obecnej „dziesiątki”.

Ile będzie kosztować Windows 11?

Darmowe aktualizacje są fajne… bo są darmowe. Zwłaszcza jeśli mówimy o dużych aktualizacjach drogich systemów operacyjnych. Bardzo dużo wskazuje na to, że właśnie taki los czeka system Windows 11, o którym już pisaliśmy. 24 czerwca odbędzie się konferencja Microsoftu, na której rzekomo zostanie zaprezentowana nowa generacja systemu operacyjnego firmy założonej przez Billa Gatesa. Od wczoraj, po ujawnieniu wyglądu systemu, internauci spekulują na temat ceny Windows 11. Te mogą być bardzo podobne, co w przypadku „10”.

Przeczytaj także: Koniec Windowsa 10. Zobaczcie jak wygląda Windows 11!

Reklama

Podstawowa wersja systemu Windows 10 Home wyceniona jest obecnie na około 480 PLN, wersja Professional to wydatek rzędu 700 złotych. Windows 10 for Workstations kosztuje około 1200 złotych. Można się więc spodziewać, że ceny „jedenastki” będę prezentować się bardzo podobnie. Najnowsze informacje sugerują jednak, że aktualizacja systemu będzie jednak darmowa!

Dla wielu aktualizacja będzie darmowa? Tak mówią najnowsze przecieki!

Według najnowszych informacji, które pojawiły się w sieci, Windows 11 będzie dostępny dla milionów użytkowników w formie darmowej aktualizacji. Mowa tutaj nie tylko o komputerach pracujących na Windows 10, ale także urządzenia, które w dalszym ciągu korzystają z wersji 7, 8 i 8.1. Jest to bardzo dobra informacja, jednak wszystko na tę chwilę to spekulacje.

Nie są to jednak informacje „wyssane” z palca, ponieważ w zakątkach systemu znaleziono klucze konfiguracyjne, które pozwalają na automatyczne uaktualnienie starej wersji systemu do Windows 11. Oczywiście taką możliwość mają zyskać tylko i wyłącznie oryginalne wersje systemu. Wszystko ma odbywać się za wykorzystanie oprogramowania Windows Update.

windows 11
Klucze aktywacyjne sugerują, że Windows 11 będzie darmową aktualizacją.

Prawdopodobnie wszystko wyjaśni się 24 czerwca, bo właśnie wtedy gigant z Redmond ma oficjalnie zaprezentować nową generację swojego systemu operacyjnego. Jeśli wszelkie plotki dotyczące darmowej aktualizacji systemu Windows 10 okażą się prawdziwe, będzie do naprawdę zaskakująca wiadomość.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama