Connect
To Top

Instytut Festival 2019 – co powinieneś wiedzieć?

Drodzy! Już dziś widzimy się na Instytut Festival 2019 Music & Art. Nim wybierzecie się na imprezę, prosimy – miejcie na uwadze nie tylko dobrą zabawę i wzajemny szacunek ale również bezpieczeństwo swoje i współtowarzyszy imprezy. W dalszej części tego tekstu znajdziecie najważniejsze informacje związane z festiwalem. Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Jak dojechać na Instytut Festival 2019?

Dojazd na Instytut Festival 2019 autobusem z przystanku Warszawa Młociny 03 możliwy jest co godzina od 18:00 do 23:00 w piątek i w sobotę. Można również wybrać taxi EcoCar. Telefon 123456789.

 

Pozostańmy w kontakcie. Oznaczajcie się!

#INSTYTUTIMHERE #instytutfestival2019. Po przybyciu oznaczajcie zdjęcia hashtagiem. Pokażmy wszystkim gdzie spędzamy otwarcie wakacji! Instagram- zaglądajcie na insta festiwalu oraz oczywiście do nas. 🙂

https://www.instagram.com/instytut.techno/

https://www.instagram.com/menworld.pl/

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.