Connect
To Top

IQOS 3 i IQOS 3 Multi, czyli dlaczego podgrzewacze tytoniu wypadają na plus

Statystyki potwierdzają, że już 6,6 milionów dorosłych palaczy na całym świecie zrezygnowało z papierosów na rzecz podgrzewacza tytoniu IQOS. Według firmy Philip Morris ta liczba codziennie powiększa się o 10 tysięcy. Nic dziwnego, że i w Polsce coraz więcej palaczy przestawia się z tradycyjnego „dymka” na używanie IQOS-a. Świetny design, wyeliminowanie zapachu papierosowego dymu i świadomość, że nasz organizm podczas korzystania z urządzenia przyjmuje średnio 90-95% mniej szkodliwych substancji w porównaniu do dymu papierosowego to tylko część plusów, które przemawiają za technologią Heat-Not-Burn. Czy coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia mają szansę wyprzeć z rynku analogowe papierosy?

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Ten artykuł dedykowany jest wyłącznie dla dorosłych palaczy i opisuje rekwizyt tytoniowy IQOS podgrzewający tytoń. Wszystkie wyroby tytoniowe szkodzą zdrowiu i są uzależniające.

Philip Morris wprowadził nową generację urządzeń: IQOS 3 i IQOS 3 Multi. To najbardziej jak do tej pory zaawansowane produkty w portfolio firmy. Jako alternatywę dla klasycznych papierosów Polacy znają go od kwietnia 2017 roku. Pojawienie się IQOSa sprawiło, że wielu palaczy postanowiło przerzucić się na nowy sposób przyjmowania nikotyny – zamiast spalać tytoń, podgrzewają go.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Świat dorosłych

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.