Connect
To Top

IQOS 3 i IQOS 3 Multi, czyli dlaczego podgrzewacze tytoniu wypadają na plus

Statystyki potwierdzają, że już 6,6 milionów dorosłych palaczy na całym świecie zrezygnowało z papierosów na rzecz podgrzewacza tytoniu IQOS. Według firmy Philip Morris ta liczba codziennie powiększa się o 10 tysięcy. Nic dziwnego, że i w Polsce coraz więcej palaczy przestawia się z tradycyjnego „dymka” na używanie IQOS-a. Świetny design, wyeliminowanie zapachu papierosowego dymu i świadomość, że nasz organizm podczas korzystania z urządzenia przyjmuje średnio 90-95% mniej szkodliwych substancji w porównaniu do dymu papierosowego to tylko część plusów, które przemawiają za technologią Heat-Not-Burn. Czy coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia mają szansę wyprzeć z rynku analogowe papierosy?

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

IQOS 3, następna 2.4 Plus

IQOS 3 to bezpośredni następca IQOSa 2.4 Plus. Urządzenie składa się z dwóch części – specjalnego podgrzewacza oraz etui z wbudowanym powerbankiem. Wyeliminowano w nim jednak zbędne przyciski, skrócono czas ładowania urządzenia i ulepszono jego wygląd oraz funkcjonalność. Co się zmieniło? Przede wszystkim zamknięcie. Podgrzewacz, wcześniej wkładany do urządzenia od góry, teraz umieszcza się w specjalnej, bocznej kieszeni. To spore ułatwienie, tym bardziej że wbudowany magnes uniemożliwia jego niekontrolowane wypadnięcie. Cała konstrukcja ma bardziej opływowy kształt, a co za tym idzie, lepiej leży w dłoni. IQOS 3 jest też mniejszy, więc idealnie mieści się w kieszeni spodni. Nowy model jest do tego bardziej wytrzymały, zarówno jeśli mówimy tu o odporności na uszkodzenia mechaniczne czy czasie pracy baterii. Samo ładowanie też przebiega krócej, o około 15% w porównaniu do wersji 2.4 Plus.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Świat dorosłych

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media