112
Views

Mamy nową, najpiękniejszą kobietę na świecie. Karolina Bielawska została Miss World 2021, ale nie oszukujmy się, wszystkie Polki są najpiękniejsze i chyba nie ma osoby, która teraz temu zaprzeczy.

Bardzo przyjemne wiadomości “dotarły” do nas późno w nocy. Nasza rodaczka, Karolina Bielawska została Miss World 2021. To już 70 finał tego konkursu. Pasją modelki są podróże. Ma ona “na swoim koncie” zaliczonych aż 30 krajów. Karolina jest wolontariuszką oraz inicjatorką akcji takich jak “Korona z Głowy” czy “Zupa na Pietrynie“. Na co dzień studiuje na Politechnice Łódzkiej. Wybrała kierunek management.

Karolina Bielawska została Miss World 2021. Polka najpiękniejszą kobietą

Tegoroczny konkurs odbył się w San Juan, czyli stolicy Portoryko. Kiedy poinformowano o zwycięstwie Polki, była w szoku. Stwierdziła, że zazwyczaj jest wygadana, ale w tym momencie zabrakło jej słów. Dodała również, że zapamięta wydarzenie do końca życia, czego akurat się nie dziwię.

Oczywiście przez pandemię konkurs Miss World 2020 musiał zostać odwołany. Rok przerwy nie przeszkodził jednak Karolinie Bielawskiej w zwycięstwie. Przypomnijmy również, że 33 lata temu, a dokładnie w 1989 roku najpiękniejszą kobietą została okrzyknięta inna Polka – Aneta Kręglicka.

Źródło zdjęć: profil Karoliny Bielawskiej na Instagramie.

Kategoria artykułu
Ciekawostki
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.