Kategorie
Gry

GTA 5 idzie jak burza! Zaraz przekroczy magiczną liczbę!

Powiedzieć, że piąta odsłona Grand Theft Auto to kura znoszące złote jaja, to jak nic nie powiedzieć! GTA 5 idzie jak burza i potwierdza to najnowsze sprawozdanie Take-Two Interactive. Ten legendarny już tytuł wkrótce przekroczy magiczną liczbę sprzedanych kopii!

11 lat od premiery, a “piątka” dalej nie zwalnia

Kto by pomyślał, że Grand Theft Auto 5 będzie grą, która nawet ponad dekadę od premiery, będzie dalej biła rekordy sprzedaży i popularności. Seria GTA od zawsze cieszyła się uwielbieniem wśród graczy, jednak chyba nawet wydawca nie spodziewał się, że piąta odsłona tej serii zapisze się tak grubymi literami na kartach historii gier komputerowych!

Przeczytaj także: Rockstar pokazał trailer GTA VI! Nie każdy zagra w tę grę!

Jak można przeczytać w najnowszym sprawozdaniu finansowym Take-Two Interactive, GTA 5 idzie jak burza! Co kryje się za tym stwierdzeniem? Wspomniana część Grand Theft Auto sprzedała się już w nakładzie aż 195 milionów kopii! Wkrótce tytuł ten przekroczy magiczną barierę 200 milionów sprzedanych kopii, co tylko umocni go na trzecim miejscu na liście najlepiej sprzedających się gier wszech czasów! Pierwsze miejsce w tym zestawieniu zajmuje Tetris (ponad 520 milionów), a kolejny jest Minecraft (ponad 300 milionów).

GTA 5 idzie jak burza! To zasługa GTA VI!

Rockstar Games nie rezygnuje ze swojego złotego dziecka. GTA 5 jakiś czas po premierze dostało tryb Online. To właśnie dzięki niemu Grand Theft Auto V cały czas znajduje się na topie, nieprzerwanie od 2013 roku i wydaje się, że to się szybko nie skończy. Część ta umila czas milionom graczy na całym świecie i z pewnością jest osłodą oczekiwania na kolejną część, która ma trafić na rynek w 2025 roku!

Rockstar pokazał trailer GTA VI! Nie każdy zagra w tę grę!; GTA 5 idzie jak burza! Zaraz przekroczy magiczną liczbę!
GTA VI zadebiutuje w 2025 roku. Czy pobije rekordy swojej poprzedniczki?

Przekroczenie 200 milionów sprzedanych kopii jest więc tylko kwestią czasu. Nie tak dawna premiera trailera do GTA 6 z pewnością sprawiła, że “piątka” zyskała na popularności. Nie wolno także ignorować faktu, że GTA 5 trafiło już na trzy generacje konsol – zaczynając od PS3 i Xbox 360, poprzez PlayStation 4 i Xbox One, a kończąc na PS5 i Xbox Series S/X oraz na komputery PC.

Cała seria GTA sprzedała się w nakładzie ponad 420 milionów sztuk.

Źródło: Take2Games

Kategorie
Gry Internet

Aplikacja Netflix na topie. Powód? Trylogia GTA! Zagraj za darmo!

Jaki może być powód tego, że aplikacja Netflix stała się bardzo popularna? Może chodzi o nowe produkcje? A może niższe ceny? Nie, tym powodem jest trylogia GTA, która trafiła do oferty gamingowej giganta.

Aplikacja Netflix pobierana nałogowo

Netflix to platforma, która słynie przede wszystkim z seriali i filmów. Przez lata oglądanie było główną funkcją, jaką oferował serwis. Jakiś czas temu gigant postanowił wejść na rynek gier i miał w swojej ofercie tytuły mobilne, które lekko mówiąc, nie zachwyciły graczy, dlatego też tak mało mówiło się o tej stronie Netflixa.

Przeczytaj także: Ta gra to hit Steama! Ponad 5 mln pobrań w 3 dni od premiery

Nic dziwnego, skoro w ofercie gamingowej Netflixa nie było tytułów, które zachęciłyby użytkowników do pobierania mobilnej aplikacji Netflix. To zmieniło się kilka tygodni temu, ponieważ aplikacja Netflix na smartfony i tablety zyskała w ofercie trylogię GTA. Gry z tej serii dostępne są dla każdej osoby, która opłaca abonament w serwisie!

Aplikacja Netflix na topie. Powód? Trylogia GTA! Też możesz zagrać
Aplikacja Netflix na topie. Powód? Trylogia GTA! Też możesz zagrać

GTA powodem sukcesu. Inaczej być nie mogło

Trylogia GTA, czyli Grand Theft Auto 3, Vice City oraz San Andreas kilka tygodni trafiła do oferty gier mobilnych giganta streamingowego. Na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ aplikacja Netflix stała się hitem. Jak mówią najnowsze raporty, aplikacja ta została pobrana ok. 18 milionów razy, co jest trzykrotnie lepszym wynikiem niż przed kilkoma miesiącami.

Powodów może być kilka, jednak tym najbardziej logicznym wydaje się dodanie do swojej bazy gier trylogii GTA. Okazuje się bowiem, że największą popularnością cieszy się GTA: San Andreas oraz GTA Vice City, a ich dobre recenzje tylko nakręcają popularność.

W gry może zagrać każdy, kto opłaca miesięczny abonament. Wystarczy pobrać aplikację, wybrać interesującą nas część GTA i poczekać na jej pobranie.

Źródło: Mobile Gamer

Kategorie
Gry Konsole

To koniec gier Xbox na płytach? Microsoft podjął ważną decyzję

W dzisiejszych czasach nośniki fizyczne są tylko imitacją tego, co było przecież kluczowe kilka lat wstecz. Dziś gry na płytach rozpoczynają jedynie instalację, a reszta pobiera się z internetu. Microsoft podjął ważną decyzję, która może oznaczać koniec gier Xbox na płytach. Gigant zwolnił odpowiedzialny za to dział.

Nośniki technologicznie nie dają już rady

Kilka lat temu kupno gry nie wiązało się z pobieraniem, chyba że od razu dostępna była aktualizacja, a jeśli pobieranie było konieczne, to nie były to duże wartości. Dziś jest zupełnie inaczej, ponieważ na płytach znajduje się zalążek danych, a praktycznie 90 proc. gry pobiera się z internetu. Ograniczenia nośników dotyczące pojemności są po prostu nie do przejścia.

Przeczytaj także: Gry na CD idą w niepamięć. Szokujące dane!

Dziś gry możemy kupić za pośrednictwem kilku kliknięć, bez wychodzenia w domu. Po zaksięgowaniu zapłaty tytuł pojawia się na dopisanym koncie, a następnie jest pobierany i instalowany. Szybko i wygodnie, choć zajmuje to trochę czasu. Dlatego też gry na płytach nie są już tak chętnie kupowane, jak przed kilkoma laty. Microsoft zdaje się to widzieć. Czy szykuje nam się koniec gier Xbox na płytach?

Gier Xbox na płytach już nie będzie? Microsoft podjął kluczową decyzję

Gry na płytach na Xboxa wkrótce mogą okazać się przeszłością, ponieważ jak podają najnowsze informacje, Microsoft postanowił zwolnić cały dział odpowiedzialny za wydawanie gier na nośnikach! Jak podaje Jez Corden z portalu Windows Central:

Microsoft podjął decyzję o zamknięciu działu odpowiedzialnego za fizyczną sprzedaż detaliczną gier. Jeśli więc widziałeś przecieki dotyczące cyfrowych gier na Xboxa, możesz domyślić się, w jaką stronę zmierza gigant z Redmond.

Dział odpowiedzialny za gry na płytach na Xboxa nie będzie jedynym, jaki przestanie istnieć. Microsoft planuje zwolnić przeszło 1900 wakatów w swoich podmiotach – Activision Blizzard, Xbox Game Studios, i ZeniMax Media. 

Wiem, kiedy odbędzie się Xbox Developer Direct! Sony może się bać?; Cena Xbox Series X/S idzie w górę! Pierwsze podwyżki
To koniec gier Xbox na płytach? Microsoft podjął ważną decyzję

Źródło: Windows Central

Kategorie
Gry

Ta gra to hit Steama! Ponad 5 mln pobrań w 3 dni od premiery

Co jakiś czas na rynku pojawiają się takie gry, które od razu stają się kopalnią złota. Tak właśnie jest z Palworld! To prawdziwy hit Steama! Grę kupiło ponad 5 milionów osób w 72 godziny po jej premierze! Skąd ten fenomen?

Czym jest Palworld? Gra to hit Steam

Wyobraźcie sobie piękny, baśniowy świat, w którym roi się od Pokemonów, zamiast jednak łapać je do Pokeball, likwidujecie je za pomocą pistoletów, wyposażycie je w broń, robicie ją z nich samych lub zapędzicie do pracy. Dość brutalny obraz, nieprawdaż? Jednak właśnie takim tytułem jest wspomniany hit, który podbił Steama!

Przeczytaj także: 50 tys euro i szacunek na dzielni? To nie dla Ciebie. Jak to

Palworld | Game Preview Launch Trailer

Gra stała się prawdziwym hitem sprzedażowym, ponieważ w pierwsze 72 godzin po premierze, kupiło ją ponad 5 milionów graczy! Tak wynika z informacji podanych przez twórców, którzy chyba nie spodziewali się tak wielkiego sukcesu swojej produkcji. Warto też dodać, że tytuł trafił do Xbox Game Pass.

Ta gra to hit Steama! 5 mln pobrań w ponad 3 dni od premiery!_3
Ta gra to hit! 5 mln pobrań w ponad 3 dni od premiery! Fot. X (Twitter)

Hit Steama niszczy nawet Counter-Strike 2

Palworld naprawdę szturmem wzięło popularną platformę do gier. Tytuł ten łączy w sobie kilka gatunków gier, dlatego też z miejsca stał się tak popularny. Jest to nie tylko strzelanka, ale także gra survivalowa i craftingowa, dlatego też tak duża liczba osób stwierdziła, że da jej szansę. I tytuł ten tę szansę wykorzystał.

Bazując na statystykach z Steam Charts, na serwerach gry w tym samym momencie w ostatnich 24-godzinach było aż 1,284,221 graczy! W momencie pisania tego tekstu liczba ta wynosi ponad 895 tysięcy i pod tym względem wyprzedza drugiego Counter Strike 2 o ponad 300 tys. użytkowników!

Źródło: opr. wł./Steam Charts/ Palworld @X

Kategorie
Gry

50 tys euro i szacunek na dzielni? To nie dla Ciebie. Jak to

Jeśli zainteresowałem Cię tym tematem i zastanawiasz się jak wygrać 50 tys euro, a do tego uzyskać szacunek na dzielni – odpowiadam. Z pewnością nie jest to coś, co Ty otrzymasz, przykro mi. Dlaczego? Już odpowiadam.

50 tys euro i szacunek na dzielni? Nie Ty go zdobędziesz.
50 tys euro i szacunek na dzielni? Nie Ty go zdobędziesz.

Jak zdobyć 50 tys euro? Musisz udać się do Urzikistanu. Czekaj, gdzie?!

Dobrze, już koniec żartów. To już dziś startuje turniej Call of Duty: Warzone “Trials of Urzikstan”, w którym popularni streamerzy będą walczyli o 50 tysięcy euro. Rzecz jasna, drugą, a może i ważniejszą nagrodą jest renoma wśród graczy w CoD. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że zobaczymy podczas turnieju naszego rodaka. Polskę będzie reprezentował popularny streamer Izak. Brakuje mi jednak mojego numeru jeden, jeśli chodzi o Warzone, a więc Leh’a. Szkoda.

Tak czy inaczej, oprócz Izaka w turnieju walczyć będą między innymi osoby z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji czy Włoch. Będzie to trzydniowy turniej, który można oglądać na żywo. Warto także wspomnieć o tym, że transmisję będą prowadzić tacy “gamingowi celebryci” jak Jasmine Kanuga, Chris Turn, Alan Brice czy Nfinity. Dodam jeszcze, że będzie to turniej, w którym 20 duetów z Europy będzie rywalizować w bitwach 2v2.

Wiele nowości w CoD Warzone 2! Co nas czeka w drugim sezonie?
Streamerzy będą walczyli o 50 tys euro w Urzikistanie

Gdzie oglądać turniej Call of Duty: Warzone “Trials of Urzikstan”?

To proste. Każdy z gracz Warzone będzie streamingował rozgrywkę na platformach takich jak Twitch czy YouTube. Inną możliwością jest śledzenie wydarzenia za pośrednictwem oficjalnego kanału Call of Duty na Twitch. Co ciekawe, widzowie oglądający turniej będą mogli zdobyć kody do gier!

Kiedy odbędzie się turniej “Trials of Urzikistan”? Wydarzenie startuje już dziś i potrwa przez trzy dni.

 • Dzień 1 – 22/01: 17:00 CET – 20:50 CET 
 • Dzień 2 – 23/01: 17:00 CET – 20:50 CET 
 • Dzień 3 – 24/01: 17:00 CET – 22:30 CET 
Wiele nowości w CoD Warzone 2! Co nas czeka w drugim sezonie?
CoD Warzone 2
Kategorie
Gry

Steam kończy wsparcie dla tych systemów. Masz je? Nie pograsz!

Update systemów jest ważny z kilku powodów, a przede wszystkim dla bezpieczeństwa użytkowników. Z czasem tracą one wsparcie nie tylko od producenta, ale również innych firm. Steam kończy wsparcie dla kilku systemów, co oznacza, że jeśli dalej z nich korzystasz, nie będziesz mógł grać w gry przy wykorzystaniu tej platformy.

Steam kończy wsparcie dla starych systemów

Jeśli korzystasz z systemu Windows 7, Windows 8 lub Windows 8.1 granie na popularnej platformie Valve nie będzie możliwe, ponieważ Steam kończy wsparcie dla tych systemów. Z danych wynika, że 95,57 proc. użytkowników tej platformy korzysta z systemu Windows 10 lub 11, dwa procent to urządzenia z systemem Linux, a pozostałe 1.5 proc. pracuje na systemach MacOS.

Steam kończy ze wsparciem. Masz tego Windowsa? To już nie pograsz!; Steam kończy wsparcie dla tych systemów. Masz je? Nie pograsz!
Steam kończy wsparcie dla tych systemów. Masz je? Nie pograsz! Fot. Mat. wł.

Przeczytaj także: Harmonogram wyprzedaży na Steam! Kiedy będzie taniej?

Mówimy więc tutaj o zakończeniu wsparcia dla bardzo małej grupy urządzeń, która stanowi mniej niż jeden procent wszystkich urządzeń przypisanych do platformy Steam. Koniec wsparcia dla systemów Windows to nie wszystko, ponieważ jak poinformowało Valve, 15 lutego 2024 roku, czyli za półtora miesiąca, Steam zakończy wsparcie dla systemów MacOS 10.13 i 10.14.

Bardzo wysoka cena gry to dobry pomysł na udany marketing?; Steam kończy wsparcie dla tych systemów. Masz je? Nie pograsz!
W lutym Steam skończy wsparcie dla określonych systemów MacOS.

Źródło: The Verge

Kategorie
Gry Konsole

GTA V trafi na kolejną konsolę? Lepiej późno niż wcale!

GTA V trafi na kolejną konsolę? Ostatni wielki wyciek kodu źródłowego gry zdradził, że Grand Theft Auto V może otrzymać port na konsolę Nintendo.

Wielki wyciek ujawnia kolejne dane

Po wycieku kodu źródłowego gry Grand Theft Auto 5 dowiedzieliśmy się kilka ciekawych informacji na temat m.in. anulowanych projektów Rockstar Games, takich jak Bully 2, GTA Japan czy Midnight Club 5. Oczywiście ludzie zaczęli przeszukiwać dane kodu źródłowego “piątki” w poszukiwaniu nowych informacji. Jak podaje użytkownik serwisu X (Twittera) o pseudonimie @Budzcario, kod źródłowy zdradził obsługę platformy Nintendo Switch.

Przeczytaj także: Rockstar pokazał trailer GTA VI! Nie każdy zagra w tę grę!

W ostatnich czasach Rockstar Games wspierał konsolę Nintendo Switch, tworząc porty starszych tytułów, takich jak Red Dead Redemption i Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. Dlatego port Grand Theft Auto V na Nintendo Switch nie byłby zaskoczeniem, zwłaszcza że gra pierwotnie ukazała się na PlayStation 3 i Xbox 360, czyli urządzeniach z mocą porównywalną do konsoli Nintendo.

Naprawa Nintendo Switch za darmo! I to u producenta!; Nowa konsola Nintendo potężna. Tak jak PS i Xbox!; Nowy Switch już w rękach deweloperów. Kiedy premiera?; Następca Nintendo Switch zadebiutuje w Q1 2024 roku; Konsola Nintendo Switch pomogła odnaleźć porwaną 15-latkę; GTA V trafi na kolejną konsolę? Lepiej późno niż wcale!
GTA V trafi na kolejną konsolę? Switch może otrzymać port tej gry. Lepiej późno niż wcale! Fot. MenWorld

GTA V trafi na kolejną konsolę? Jest na to szansa

Chociaż port Grand Theft Auto V na Switcha wciąż nie został w żaden sposób potwierdzony, to wiemy, że Rockstar Games pracuje nad kolejną odsłoną serii. GTA VI ma mieć swoją premierę w 2025 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Niewykluczone jest, że Rockstar Games będzie w stanie stworzyć wersję GTA 6 na następcę Switcha? Pozostaje jednak pytanie – kiedy ten następca pojawi się na rynku?

Aktualnie Grand Theft Auto V jest dostępne na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One i Xbox 360. Gra wyszła w 2013 roku i w dalszym ciągu jest kurą znoszącą złote jajka, a to głównie przez tryb GTA Online.

Hit w Xbox Game Pass. Dominuje rynek od 10 lat!; Grand Theft Auto V 10 lat po premierze dalej triumfuje! Co z GTA VI?; GTA trafi na Netflix. Będziemy grać... pilotem?
GTA V trafi na kolejną konsolę? Lepiej późno niż wcale!

Czy posiadacze Nintendo Switch, po ponad 10 latach od premiery gry, w końcu będą mogli uruchomić ten tytuł na swojej przenośnej konsoli?

Źródło: WCCFTech

Kategorie
Gry

Spider Man 2 dostanie trzy darmowe DLC! Wszystkie w 2024 roku!

Marvel’s Spider Man 2 okazał się hitem, zupełnie jak dwie poprzednie części, i Człowieka Pająka w wydaniu studia Insomniac Games pokochały miliony graczy PlayStation 5 na całym świecie. Najnowsze przecieki sugerują, że Spider Man 2 dostanie aż trzy darmowe rozszerzenia, w których zmierzymy się z popularnymi przeciwnikami superbohatera!

Spider Man 2 dostanie trzy DLC. Będą darmowe!

Jeśli tak jak ja, pokochaliście Spider Mana od Insomniac Games, to z pewnością ucieszy was fakt, że do drugiej części przygód Człowieka Pająka, gdzie Peter Parker i Miles Morales zmierzyli się z Kravenem Łowcą i Venomem, otrzymamy trzy DARMOWE rozszerzenia, które wprowadzą do uniwersum kolejnych złoczyńców.

Przeczytaj także: Spider Man 2. Ja po prostu chce więcej! Recenzja gry

Spider Man 2. Ja po prostu chce więcej! Recenzja gry; Spider Man 2 dostanie trzy darmowe DLC! Wielka hojność Sony
Spider Man 2 dostanie trzy darmowe DLC! Wielka hojność Sony

Według najnowszych przecieków dotyczących Insomniac Games, Spider Man 2 dostanie trzy darmowe DLC, co jest bardzo hojnym prezentem od Sony. Pierwsza część przedstawiająca przygody Petera Parkera otrzymała płatny season-pass o nazwie The City That Never Sleeps, która rozszerzyła główną fabułę o trzy nowe opowieści. Najnowsza odsłona serii dostanie trzy darmowe DLC w przeciągu następnego roku.

Sony z workiem prezentów przed świętami

Japoński gigant technologiczny w ostatnim czasie jest bardzo hojny. W tamtym tygodniu darmowe DLC otrzymali posiadacze gry God of War Ragnarok, a teraz pojawiają się przecieki, że gra Spider Man 2 dostanie nie jedno, a trzy darmowe rozszerzenia w przyszłym roku.

Przecieki sugerują, że pierwszym DLC będzie “Beetle Invasion” (z ang. inwazja żuków”, przyp. red.), w której zmierzymy się z mniej znanym przeciwnikiem Człowieka Pająka, jakim Beetle (z ang. Żuk, przyp. red.). To oczywiście wiąże się z nowymi misjami i starciem z nowym bossem. Dodatek ma pojawić się w pierwszych trzech miesiącach 2024 roku.

Spider Man 2. Ja po prostu chce więcej! Recenzja gry; Spider Man 2 dostanie trzy darmowe DLC! Wielka hojność Sony
Spider Man 2 dostanie trzy darmowe DLC! Wielka hojność Sony

Na wiosnę 2024 rzekomo zaplanowano DLC o nazwie “Extreme Carnage” (z ang. ekstremalna rzeź, przyp. red.), w której przedstawiony zostanie inny i bardziej niebezpieczny symbiot, Carnage. Nowe misje i pojedynek z potężnym przeciwnikiem już czekają.

Na koniec, podczas sezonu świątecznego otrzymamy trzecie i ostatnie DLC, jakim będzie “Spider-Verse Anomaly” (z ang. anomalia Spider-Verse, przyp. red.). Sama nazwa sugeruje, że w grze pojawi się teoria multiuniwersum, więc możemy szykować się na poznanie większej ilości Spider-Manów, złoczyńców i misji związanych z przemierzaniem innych uniwersum.

Kolejna część już w drodze

Po wypuszczeniu wszystkich DLC, Spider Man 2 dostanie także wersję Game of the Year, która będzie składała się ze wszystkich dodatków i będzie dostępna na nośniku fizycznym. To jednak nie koniec, bo według wcześniejszych zapowiedzi w 2025 roku dostaniemy spin-off w postaci Marvel’s Venom, grę opowiadającą o przeciwniku Spider-Mana. Wydanie podobne do Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

Spider Man 2. Ja po prostu chce więcej! Recenzja gry; Spider Man 2 dostanie trzy darmowe DLC! Wielka hojność Sony
W 2025 roku zagramy w grę poświęconą Venomowi. Wcześniej jednak dostaniemy trzy darmowe DLC do gry Spider Man 2.

Źródło: WCCFTech

Kategorie
Gry

Harmonogram wyprzedaży na Steam! Kiedy będzie taniej?

Kto nie kocha promocji? Valve udostępniło oficjalny harmonogram wyprzedaży na Steam, z czego oczywiście cieszą się miłośnicy gier. Kiedy wystartują poszczególne wydarzenia i jakie gatunki gier na nie trafią? Sprawdźmy to!

Valve zdradza, kiedy kupimy taniej gry

Steam to platforma, na której codziennie pojawia się dziesiątki gier, dlatego też promocje na niej są dość częstym widokiem. W przyszłym roku oczywiście nie będzie inaczej, ponieważ Valve przygotowało szereg okazji do kupienia gier znajdujących się na “liście życzeń” w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Przeczytaj także: Rockstar pokazał trailer GTA VI! Nie każdy zagra w tę grę!

Valve postanowiło uchylić rąbka tajemnicy i udostępniło oficjalny harmonogram wyprzedaży na Steam na pierwszą połowę przyszłego roku. Do lipca 2024 roku na platformie do gier pojawi się 13 wydarzeń i festiwali, na których będziemy mogli kupić interesujące nas tytuły w atrakcyjnych cenach. Jak będzie wyglądał harmonogram wyprzedaży na Steam w pierwszej połówce przyszłego roku?

Steam kończy ze wsparciem. Masz tego Windowsa? To już nie pograsz!; Harmonogram wyprzedaży na Steam! Kiedy będzie taniej?
Harmonogram wyprzedaży na Steam! Kiedy będzie taniej? Fot. Mat. wł.

Harmonogram wyprzedaży na Steam na pierwszą połowę 2024 roku

Szykujcie portfele, ponieważ w pierwszej połowie przyszłego roku będzie sporo okazji do zakupu interesujących was tytułów na platformie Steam. Oto lista i daty wydarzeń, które nas czekają:

 • Festiwal Kapitalizmu i Gospodarki: 8 – 15 stycznia.
 • Festiwal Piraci kontra Ninja: 22 – 29 stycznia.
 • Festiwal Next: 5 – 12 lutego.
 • Festiwal Remote Play Together: 12 – 19 lutego.
 • Festiwal Dinozaury kontra Roboty: 26 lutego – 4 marca.
 • Wiosenna wyprzedaż: 14 – 21 marca (główna wyprzedaż sezonowa)
 • Festiwal Tworzenia Talii: 25 marca – 1 kwietnia.
 • Festiwal FPS-ów: 15 – 22 kwietnia
 • Festiwal Rolnictwa: 29 kwietnia – 6 maja
 • Festiwal Nieskończonej Regrywalności: 13 – 20 maja
 • Festiwal Wytwarzania i Przetrwania w Otwartym Świecie: 27 maja – 3 czerwca
 • Festiwal Next: 10 – 17 czerwca
 • Letnia wyprzedaż: 27 czerwca – 11 lipca (główna wyprzedaż sezonowa)
Bardzo wysoka cena gry to dobry pomysł na udany marketing?; Harmonogram wyprzedaży na Steam! Kiedy będzie taniej?
Harmonogram wyprzedaży na Steam! Kiedy będzie taniej?

Źródło: Valve

Exit mobile version