Kup dziecku to urządzenie, a ono Ci podziękuje. Rozwiń w nim pasję!
83
Views

Kup dziecku urządzenie, które pozwoli od najmłodszych lat rozwijać w nim pasję. Lamax InstaKid1 to aparat fotograficzny zaprojektowany z myślą o dzieciach, które uwielbiają robić zdjęcia. Postaw na rozwój i kreatywność swojej pociechy!

Kup dziecku aparat i rozwiń w nim pasję

LAMAX wprowadza na rynek idealny prezent dla najmłodszych miłośników fotografii – LAMAX InstaKid1. Urządzenie to nie tylko zaszczepi w najmłodszych pasję, ale pobudzi także ich kreatywność, pozwalając im dzielić się najważniejszymi chwilami z przyjaciółmi i rodziną.

Przeczytaj także: Test Logitech BRIO 300. Kamerka która wyróżnia się z tłumu

Aparat jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej i różowej. Został wyposażony w 2,4-calowy kolorowy wyświetlacz, na którym wyświetlać można każde zrobione zdjęcie, zaraz po jego wykonaniu. Z 18 różnymi ramkami, 8 efektami i 5 kolorowymi filtrami, InstaKid1 wnosi dodatkową dawkę kreatywności do dziecięcych fotografii.

Robienie zdjęć, to nie wszystko, co potrafi InstaKids1

Lamax InstaKid1 został wyposażony w akumulator o pojemności 800 mAh, co sprawia, że aparat jest gotów na długie sesje fotograficzne i filmowe. Możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości interpolowanej 1080p lub rzeczywistej 720p pozwala na tworzenie tworzyć unikalnych filmy widzianych oczami dziecka. O miejsce na zdjęcia zadba slot na karty microSD o pojemności do 32GB. Ładowanie odbywa się za pomocą uniwersalnego złącza USB-C.

Oczywiście najciekawszym elementem aparatu InstaKid1 jest możliwość natychmiastowego drukowania zdjęć. Ujęcia drukowane są na rolce rolce papieru termicznego, co pozwala uzyskać oryginalne czarno-białe zdjęcie w zaledwie kilka sekund, bez konieczności używania tonerów czy atramentu. W zestawie znajdują się dwie rolki papieru termicznego, w tym jedna samoprzylepna, umożliwiająca tworzenie naklejek do ozdabiania notesów czy laptopów.

Kup dziecku to urządzenie, a ono Ci podziękuje. Rozwiń w nim pasję!
Aparat posiada funkcję natychmiastowego drukowania zdjęć.

To jednak nie wszystko, bo aparat to urządzenie wielofunkcyjne! Producent zainstalował w nim funkcję odtwarzacza MP3, umożliwiając dzieciom słuchanie ich ulubionej muzyki, a także oferuje wbudowane gry! Lamax InstaKid1 to coś zdecydowanie więcej niż aparat!

Więcej informacji na temat tego aparatu znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: opr. wł./info. prasowe

Kategoria artykułu
Gadżety
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.