Maroon 5 Red Pill Blues Tour Admat

Maroon 5 w Krakowie. Chcesz zdobyć bilety? Musisz się spieszyć!

Maroon 5 na Tauron Arena Kraków

6 czerwca przyszłego, 2019 roku na Tauron Arena Kraków pojawi się Maroon 5. Myślę, że samych muzyków, jak i ich twórczości nie trzeba przedstawiać. Grupa z ameryki, która wykonuje utwory z pogranicza popu i rocka powstała jeszcze w latach 90-tych i początkowo działała jako Kara’s Flowers. Dopiero w 2001 roku zespół zmienił nazwę i tak powstało Maroon 5, które znamy do dziś. 

Grupa pojawi się ponownie w Polsce, a konkretnie w Krakowie, gdzie, miejmy nadzieję znów da show, które zapamiętamy na długo. Zespół jest jednym z najbardziej lubianych i docenianych na całym świecie. Mówi o tym między innymi szereg złotych i platynowych płyt. Bilety trafiły do sprzedaży 31 sierpnia i są nadal dostępne na LiveNation.pl, jednak osoby, które nadal zastanawiają się nad ich zakupem muszą się spieszyć. Wystarczy tylko zobaczyć z jaką szybkością są one wyprzedawane. Dlatego też jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w koncercie udajcie się na stronę aby zdobyć także swoje wejściówki. Myślę, że naprawdę warto.

 

SIGRID, czyli norweska gwiazda 

Oprócz głównego show, czyli koncertu Maroon 5 w Krakowie pojawi się SIGRID. Jest to młoda piosenkarka, która urodziła się w 1996 roku w Alesund w Norwegii. W 2013 roku wydała singiel o nazwie „Sun”. Co prawda zdobył on uznanie, jednak z powodu szkoły Sigrid nie zdecydowała się na koncertowanie i promocję. Mając 18 lat przeprowadziła się do Bergen. Rok temu, 11 grudnia 2017 wystąpiła na koncercie ku czci zwycięzcy Pokojowej Nagrody Nobla i Międzynarodowej Kampanii na rzecz Zniesienia Broni Nuklearnej. W styczniu tego roku Sigrid zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie BBC Sound of 2018. Młoda artystka zasłynęła głównie za sprawą singla „Strangers”, który ma już 37,5 miliona wyświetleń na YouTube. 

 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Genesis Radium 300 – Recenzja mikrofonu