Connect
To Top

Maroon 5 w Krakowie. Chcesz zdobyć bilety? Musisz się spieszyć!

Maroon 5 to niezwykle popularna grupa, która znana jest na całym świecie. W ramach trasy koncertowej o nazwie “Red Pill Blues Tour” zespół pojawi się także w naszym kraju! 6 czerwca 2019 będzie można posłuchać Maroon 5 na żywo w Krakowie na Tauron Arenie. Jeśli jesteś zainteresowany biletami musisz się spieszyć, jest ich coraz mniej.

Maroon 5 na Tauron Arena Kraków

6 czerwca przyszłego, 2019 roku na Tauron Arena Kraków pojawi się Maroon 5. Myślę, że samych muzyków, jak i ich twórczości nie trzeba przedstawiać. Grupa z ameryki, która wykonuje utwory z pogranicza popu i rocka powstała jeszcze w latach 90-tych i początkowo działała jako Kara’s Flowers. Dopiero w 2001 roku zespół zmienił nazwę i tak powstało Maroon 5, które znamy do dziś. 

Grupa pojawi się ponownie w Polsce, a konkretnie w Krakowie, gdzie, miejmy nadzieję znów da show, które zapamiętamy na długo. Zespół jest jednym z najbardziej lubianych i docenianych na całym świecie. Mówi o tym między innymi szereg złotych i platynowych płyt. Bilety trafiły do sprzedaży 31 sierpnia i są nadal dostępne na LiveNation.pl, jednak osoby, które nadal zastanawiają się nad ich zakupem muszą się spieszyć. Wystarczy tylko zobaczyć z jaką szybkością są one wyprzedawane. Dlatego też jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w koncercie udajcie się na stronę aby zdobyć także swoje wejściówki. Myślę, że naprawdę warto.

 

SIGRID, czyli norweska gwiazda 

Oprócz głównego show, czyli koncertu Maroon 5 w Krakowie pojawi się SIGRID. Jest to młoda piosenkarka, która urodziła się w 1996 roku w Alesund w Norwegii. W 2013 roku wydała singiel o nazwie “Sun”. Co prawda zdobył on uznanie, jednak z powodu szkoły Sigrid nie zdecydowała się na koncertowanie i promocję. Mając 18 lat przeprowadziła się do Bergen. Rok temu, 11 grudnia 2017 wystąpiła na koncercie ku czci zwycięzcy Pokojowej Nagrody Nobla i Międzynarodowej Kampanii na rzecz Zniesienia Broni Nuklearnej. W styczniu tego roku Sigrid zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie BBC Sound of 2018. Młoda artystka zasłynęła głównie za sprawą singla “Strangers”, który ma już 37,5 miliona wyświetleń na YouTube. 

 

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media