855
Views

Nie ma nic lepszego jak relaks w pięknym miejscu, które dba o nas w iście królewski sposób. Dzięki temu możemy odpocząć, zregenerować siły i po prostu – poczuć się lepiej. Przedstawiamy najlepsze pięciogwiazdkowe hotele w Polsce, w których faktycznie będziesz obsłużony wzorowo.

Miejsca, o których chcemy napisać to przede wszystkim sprawdzone lokacje. Każdy z hoteli wymienionych w artykule prezentuje wysoką jakość obsługi klienta, świetne jedzenie oraz przede wszystkim możliwość odpoczynku w jak najlepszych warunkach. Warto jeszcze zauważyć, że poszczególne miejsca różnią się znacznie od siebie. Przykładowo Manor jest hotelem typowo uzdrowiskowym, gdyż oferuje SPA i jest ulokowany w cichym miejscu. Z kolei Marriott można raczej zaliczyć do miejsca biznesowego. W końcu mieści się w samym centrum Warszawy. Ciekawie wypada również Crystal Mountain, a więc nowość na mapie pięciogwiazdkowych hoteli w Polsce. Jest to lokalizacja oferowana zarówno dla osób chcących wypocząć, aktywnie spędzić czas (w końcu to Wisła, ilość stoków narciarskich mówi sama za siebie), jak i biznesmenów. Nie przedłużając, sprawdźmy te i pozostałe lokalizacje, które biorą udział w naszym zestawieniu.

Spis treści

1 2 3 4 5 6

Kategoria artykułu
Podróże
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.