243
Views

Od dziś w wybranych sklepach partnerskich oraz za pośrednictwem sklepu PUMA.com można zamawiać nowy model z popularnej serii Rider. Bohaterem kampanii został jeden z najpopularniejszych piłkarzy – Neymar Jr. Obuwie PUMA Wild Rider inspirowane jest wielkomiejskim stylem. Co sądzicie o tych sneakersach?

Prezentowane obuwie będzie idealne dla osób, którzy uwielbiają atmosferę tętniącego życiem miasta. Dlatego buty świetnie pasują do sportowca, który jest bohaterem kampanii. Neymar Jr. znany jest z odważnego, wielkomiejskiego stylu życia. Oczywiście, znamy go również ze świetnych wyczynów na boisku.

Neymar Jr. brał udział w kampanii PUMA Wild Rider

Jako ktoś, kto kocha streetwear, byłem podekscytowany, gdy PUMA zwróciła się do mnie, bym został twarzą butów spoza sektora futbolu.” – mówi Neymar Jr. „To model, którego nie będziecie chcieli zdjąć z nóg, ja noszę go non-stop! É o meu favorito!

PUMA Wild Rider wzorowany jest na inspiracjach z Rider OG. Buty to przede wszystkim połączenie stylistyki retro z nowoczesnością. Widać to między innymi w przypadku wystającej podeszwy, paska formstrip, który zachodzi na miętę oraz napisu “Designed by PUMA”.

Buty dostępne są już w sklepie PUMA.com oraz w sklepach partnerskich. Ich cena oscyluje w granicach stu dolarów. Co sądzicie o nowych sneakersach marki? Kupilibyście, czy raczej nie podoba się Wam ten styl? Neymar Jr. to odpowiednia osoba do promocji tego obuwia? Dajcie znać w komentarzach. Chętnie poznam Waszą opinię na ten temat. Więcej wpisów na temat sneakersów znajdziecie klikając w ten link.

Neymar Jr. bohaterem kampanii PUMA Wild Rider
Neymar Jr. bohaterem kampanii PUMA Wild Rider
Kategoria artykułu
Moda męska
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.