Niemiecki pies dostał mandat. Musi zapłacić 50 EUR

Jak piątek to i żarty. Sprawa dotyczy zdjęcia z fotoradaru. Pewien niemiecki pies dostał mandat. Teraz musi zapłacić 50 EUR kary. Internauci pytają: skąd zwierzę ma mieć pieniądze? Nie wspomnę o umiejętności wykonania przelewu.

Cóż, zdarza się. Użytkownik niemieckich dróg popełnił wykroczenie, które zarejestrował fotoradar. Najciekawsze jest jednak to, jak wyglądało zdjęcie, które otrzymał kierowca. Auto prowadził… pies. Oczywiście są to tylko żarty, gdyż kierowcą był człowiek. Tak się jednak pechowo lub śmiesznie zdarzyło, że zwierzę usiadło na nogach kierującego i w tym samym momencie fotoradar zrobił fotkę. Efektem jest oczywiście śmieszna sytuacja, w której niemiecki pies dostał mandat. Ciekawe czy zdaje sobie sprawę z tego, że musi zapłacić 50 EUR. Trudno, w tym miesiącu dostanie mniej karmy.

Niemiecki pies dostał mandat. Musi zapłacić 50 EUR
Niemiecki pies dostał mandat. Musi zapłacić 50 EUR

Niemiecki pies dostał mandat. Musi zapłacić 50 EUR

Ze sprawy sobie żartujemy, jednak zwierzę, które może swobodnie chodzić po samochodzie nie jest niczym dobrym. Ba, przecież stwarza zagrożenie, gdyż w trakcie wypadku jego ciało może swobodnie przemieszczać się po kabinie. Efekt takiej sytuacji może być tragiczny. Dlatego właściciel psa powinien się cieszyć, że nie dostał większego mandatu za to, że zwierzę nie było odpowiednio zabezpieczone podczas jazdy.

Tak czy inaczej, fotografia psa prowadzącego auto i to z nadmierną prędkością stała się śmiesznym żartem. Wszystko za sprawą siostrzeńca kierowcy, który udostępnił fotkę na Twitterze. Internauci bardzo szybko „podłapali” żart i w komentarzach możemy znaleźć wiele śmiesznych opinii na temat tej sytuacji. Użytkownicy pytają między innymi o to, skąd pies weźmie 50 EUR? No cóż, to już jego problem. Mógł jechać zgodnie z przepisami.

Sprawdź również nasze testy samochodów nowych.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Nicholas Latifi odchodzi z Williamsa. Kto go zastąpi?

Stało się to, o czym cały świat F1 mówił...

Instagram postanowił wydłużyć Stories. Potrwają zdecydowanie dłużej! Ile?

Stories najczęściej narzędzie używane przez użytkowników popularnego serwisu społecznościowego....

Aplikacja Biedronka cieszy się ogromną popularnością

Sieć sklepów Biedronka pochwaliła się wynikami popularności jakie osiągnęła...

Aktor Ryan Grantham skazany na dożywocie za zabójstwo matki

Aktor Ryan Grantham został skazany na dożywocie za zabójstwo...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj