OMBRE DENIM COLLECTION 23 - stylowy wiosenny look
143
Views

Polska marka odzieżowa zaprojektowała nową kolekcję, która skompletuje twój wiosenny look. OMBRE DENIM COLLECTION 23 to prostota, która spotyka się z ponadczasowym stylem denimu. Bądź trendy tej wiosny!

Ponadczasowy jeans zagwarantuje wiosenną stylówkę

Denim od dekad nie wychodzi z mody i nie wygląda na to, aby miało się to zmienić. Jest to materiał, który stylizuje miliony mężczyzn nieprzerwanie od 1873 roku i składnia nowe generacji projektantów do tworzenia idealnych stylizacji i eksperymentowania z modą. Pozwala na zerwanie z nudą, przełamywanie schematów i gwarantuje komfort niezależnie od warunków.

Przeczytaj także: LEE i BEARBRICK łączą siły. Oddadzą hołd Buddy’emu Lee.

Dlatego też polska marka OMBRE startuje z nową, wiosenną kolekcją, której głównym elementem będzie właśnie denim. Kolekcja OMBRE DENIM COLLECTION 23 to modowe wyzwolenie, która pozwoli uzupełnić ci prawdziwy wiosenny look!

Komfort i stylowy look to myśl przewodnia kolekcji OMBRE DENIM COLLECTION 23

Kolekcja OMBRE DENIM COLLECTION 23 jest pełna ponadczasowych odcieni indygo, marmurkowych deseni czy głębokich granatów i szarości, które idealnie uzupełniają trendowe fasony spodni, koszul czy katanek. Projektanci OMBRE postawili na wygodę i komfort.

Dzięki kolekcji OMBRE DENIM COLLECTION 23 poczujesz się stylowo i wygodnie, a każda propozycja marki skrojona jest na miarę oczekiwań klientów. Kolekcja jeansów polskiej marki to kilkadziesiąt nowych jeansowych modeli w przeróżnych fasonach i kolorach.

Kolekcja dostępna w sprzedaży online na: www.ombre.pl oraz w salonach stacjonarnych.

Źródło: opr. wł./info. prasowe

Kategoria artykułu
Moda męska
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.