162
Views

Słuchanie muzyki podczas treningu czy po prostu relaks ze słuchawkami w uszach jest dla wielu odskocznią od codziennego życia. Panasonic przygotował bezprzewodowe słuchawki o lekkiej i wygodnej konstrukcji, które oferują wysoką jakość dźwięku. Oto Panasonic RZ-B100W!

Panasonic RZ-B100W – wygodne słuchawki dla każdego

Słuchawki bezprzewodowe Panasonic RZ-B100W to model, który ma przekonać użytkowników trzema najważniejszymi czynnikami – komfortem użytkowania, atrakcyjną ceną oraz wysoką jakością dźwięku. Słuchawki douszne japońskiej marki oferują mocne basy, atrakcyjny wygląd, który przekłada się na wygodę podczas słuchania muzyki oraz długi czas pracy na baterii. Model RZ-B100W został wyposażony również w głosową i dotykową obsługę, co nie jest często spotykane w urządzeniach tego typu.

Przeczytaj także: Test Panasonic RZ-S500W – słuchawki z redukcją szumów

Panasonic RZ-B100W, są słuchawkami, które mogą zachwycić swoją funkcjonalnością. Świetnie sprawdzą się podczas wieczornego kompletowania nad sensem życia, spaceru z psem czy w czasie uprawiania sportu – siłowni, w czasie biegania czy ćwiczeń kardio. Po skończonym treningu słuchawki wędrują do niewielkiego etui, który jest jednocześnie powerbankiem z technologią Quick Charge.

Panasonic RZ-B100W - premiera lekkich dousznych słuchawek Bluetooth
Panasonic RZ-B100W w kolorze czarnym.

Co dokładnie oferują słuchawki japońskiej marki?

Model Panasonic RZ-B100W jest urządzeniem nie tylko lekkim, ale i wydajnym. Słuchawki posiadają wbudowany akumulator, który pozwala na 4 godziny słuchania muzyki. Etui ładujące zapewnia dodatkowe 12 godzin pracy. Same słuchawki ważą jedynie 5 gram! Dlatego też podczas użytkowania prawie ich nie poczujemy. RZ-B100W w momencie wyjęcia słuchawek z etui są gotowe do pracy. Wystarczy połączyć je ze swoim urządzeniem wyposażonym w Bluetooth i cieszyć się wysoką jakością dźwięk.

Panasonic RZ-B100W
Słuchawki dostępne są także w białej wersji kolorystycznej.

A jest czego słuchać! Model wyposażono w system XBS Extra Bass, który z pewnością spodoba się miłośnikom mocniejszych brzmień. Co więcej, zestaw został wyposażony w funkcję Dual Connect, która pozwala na oddzielne sterowanie każdą ze słuchawek. Jeśli potrzebna będzie wam tylko jedna słuchawka, to możecie z niej swobodnie korzystać. Druga może znajdować się w etui. Panasonic RZ-B100W są zgodne ze standardem IPX4, korzystają z technologii Bluetooth 5.0, co gwarantuje stabilne połączenie ze źródłem dźwięku.

Słuchawki RZ-B100W od japońskiej marki wyceniono na około 280 PLN.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.