ZADBAJ O FORMĘ JUŻ DZIŚ. PODPOWIADAMY JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI STRÓJ DO ĆWICZEŃ.

Strój do ćwiczeń nr 1

Piłka nożna to niemal sport narodowy, warto więc nie tylko kibicować przed telewizorze, ale także samemu zmierzyć się na boisku. Odpowiedni strój do piłki nożnej to taki, który nie krępuje ruchów, jest lekki, oddycha i ma specjalnie wszyte membrany, które odprowadzają wilgoć i chłodzą ciało.

t-shirt Reebok 179,00 zł

spodenki GO Sport 69,99 zł

torba 4F 129,99 zł

kurtka Reebok 249,00 zł

Strój do ćwiczeń nr 2

Bieganie to prosty sposób na utratę zbędnych kilogramów. Jednak wybór odpowiedniego ubrania do biegania nie jest już taki ławy. Liczy się nie tylko wygląd, ale przede wszystkim komfort użytkowania i trwałość. Na co zwrócić uwagę przy zakupach ubioru co ćwiczeń? W szczególności na to, aby ubranie jakie wybierzemy było funkcjonalne, w odpowiednim rozmiarze, a także doskonale dopasowane do panujących za oknem warunków atmosferycznych. Pamiętaj również, że najlepszym przyjacielem biegacza (nawet amatorów) są wygodne buty!

t-shirt Reebok– 149,00 zł

spodenki Reebok 179,00 zł

buty Reebok 329,00 zł

kurtka Reebok 349,00 zł

 

 

Strój sportowy nr 3

Na siłowni również obowiązują zasady. Strój na siłownię powinien być wygodny, elastyczny i dopasowany – szczególnie buty, które muszą być lekkie, posiadać anatomiczną wkładkę, która zapobiegnie męczeniu się stopy oraz zapewniać odpowiedni przepływ powietrza.

buty Reebok 399,00 zł

t-shirt GO Sport 69,99 zł

spodenki Reebok 179,00 zł

torba 4F 79,99 zł

 

Strój sportowy nr 4

Strój na rower musi być opięty, aby nie uwierał podczas jazdy. Dobrze sprawdzą się ubrania wykonane z nowoczesnych materiałów, oddychające i chroniące przed wiatrem. Pamiętaj tylko, że ubranie na rower to nie tylko koszulka i krótkie spodenki. Jeśli wybierasz się na przejażdżkę koniecznie zabierz ze sobą kask, rękawiczki i okulary z odpowiednim filtrem UV.

kask 4F 159,99 zł

rękawiczki 4F 39,99 zł

okulary 4F 79,99 zł

t-shirt 4F 89,99 zł

spodenki GO Sport 69,99 zł

Autor: Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *