149
Views

Marka ma już ponad tysiąc sklepów na całym świecie! Pomijające te w Chinach i Indiach. W związku z tym możemy trafić na ciekawe promocje Xiaomi. Wszystko w związku z wielkim krokiem milowym, który ma na celu rozwijać markę na całym globie. Akcja promocyjna pod tytułem “1000 sklepów Xiaomi” dotyczy jednak zarówno tych stacjonarnych, jak i sklepów on-line. Dzięki temu klienci będą mogli zakupić niektóre produkty nawet z 50% rabatem!

Pierwszy stacjonarny sklep marki powstał w Singapurze w 2016 roku. Wystarczyło kilka lat, by Xiaomi pojawiło się na kolejnych rynkach, niezależnie od kontynentu. Promocje Xiaomi dotyczą oczywiście całego globu. Tak czy inaczej, firma przewidziała promocje lokalne. Co to oznacza? Klienci z Polski będą mogli liczyć na wiele obniżek cen.

Sprawdź inne nasze artykuły z kategorii nowe technologie.

Promocje Xiaomi – można zaoszczędzić kilkaset złotych!

Od jutra, tj. 08.06 do środy, 09.06 za pośrednictwem mistore.pl, mi-home.pl, mimarkr.pl, a także w sieciach handlowych możemy kupić między innymi hulajnogę Mi Electric Scooter M365 1S za 1669 zł. Cena przed promocją wynosi 1899 zł. Z kolei waga sportowa Mi Body Composition Scale 2 została przeceniona ze 129 zł na 75 zł. Przez dwa najbliższe dni kupić możemy również czajnik Mi Electric Kettle, który został przeceniony ze 109 zł na 59 zł.

Kolejne dni to… kolejne ciekawe promocje Xiaomi. W dniach 10 – 12 czerwca będziemy mogli kupić między innymi słuchawki Mi True Wireless Earphones 2 Basic w cenie 49 zł. Przed przeceną kwota, jaką trzeba wydać na ten model wynosi 99 zł. W ramach akcji “1000 sklepów Xiaomi” będziemy mogli również zdobyć szczoteczkę soniczny Mi Electric Toothbrush T500. Początkowa cena wynosząca 159 zł została zmniejszona do 109 zł. Na tym nie koniec. Promocja Xiaomi dotyczy również odkurzacza bezprzewodowego Mi Vacuum Cleaner Mini, który został przeceniony na 119 zł (ze 199 zł).

Marka sugeruje, by obserwować profile społecznościowe Xiaomi Polska. Do dwunastego czerwca mają pojawiać się kolejne obniżki cen. Mowa między innymi o smartfonie Redmi 9T, na którym zaoszczędzimy dwieście złotych.

Tagi:
·
Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.